logo

A-Derma Biology A-R Dermatologische Verzorging tegen Roodheid Bio

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
40 ml
€ 51,23 / 100 ml
€ 20,49
-9%
Adviesprijs€ 22,50
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4204210 / 3282770146691
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Fabrikant
    Laboratoires Dermatologiques A-Derma

Productdetails & verplichte informatie

A-Derma Biology A-R Dermatologische Verzorging tegen Roodheid Bio. Het is een uniek en innovatief verzorgingsproduct voor het gezicht, dat zowel dermatologisch als biologisch gecertificeerd is.
Verdere productinformatie

De huid die vatbaar is voor rosacea is een kwetsbare huid die roodheid of rode vlekken in het gezicht vertoont. De BIOLOGY AR dermatologische verzorging tegen roodheid is ontwikkeld om de kwetsbare gezichtshuid te hydrateren, weer in evenwicht te brengen en te kalmeren. Het is een uniek en innovatief verzorgingsproduct voor het gezicht, dat zowel dermatologisch als biologisch gecertificeerd is.

Door de combinatie van mandarijnextract met het belangrijkste actieve ingrediënt van de BIOLOGY-lijn, organisch Rhealba® haversap*, vermindert en beperkt deze verzorging het opnieuw verschijnen van rode vlekken. Bovendien wordt het onaangename gevoel onmiddellijk en langdurig verzacht, terwijl de huid 24 uur lang wordt gehydrateerd** en beschermd tegen onzuiverheden dankzij de erkende eigenschappen van paardenbloemextract.

Deze gezichtsverzorging is van 99% natuurlijke oorsprong en bevat alleen de essentiële ingrediënten om een optimale tolerantie te garanderen. De formule is getest op de allergische huid, in combinatie met behandelingen en na vasculaire laserbehandelingen***. Dit product bevat geen parfum en geen essentiële oliën en wordt aangebracht op de oogcontour en de gezichtshuid. De vloeibare en frisse textuur kan gemengd worden met de dermatologische hydraterende BIOLOGY crème voor een ideale textuur.

*HI Kinetics, 20 proefpersonen, enkele toepassing
**HI Kinetics, 22 proefpersonen, enkele toepassing
***Oppervlakkige dermatologische procedure
  • De lichte en frisse textuur die snel in de huid dringt, is ideaal om de huid te kalmeren.
  • Getest onder dermatologisch en oogheelkundig toezicht.
  • Getest in combinatie met behandelingen en in vasculaire post-laserbehandeling.
  • Niet-comedogeen.
  • Geformuleerd om het risico op allergische reacties tot een minimum te beperken.
  • Vegan info: geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
Toepassing:

Geschikt voor dagelijks gebruik door volwassenen.
Een tot twee keer per dag aanbrengen op het gezicht.

Ingrediënten:

WATER (AQUA). GLYCERIN. DICAPRYLYL CARBONATE. PENTYLENE GLYCOL. C14-22 ALCOHOLS. BUTYLENE GLYCOL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). BEHENYL ALCOHOL. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER (CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT WATER). SODIUM STEAROYL GLUTAMATE. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER. AVENA SATIVA (OAT) FLOWER/LEAF/STEM JUICE (AVENA SATIVA FLOWER/LEAF/STEM JUICE). C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. CITRIC ACID. CITRUS RETICULATA (TANGERINE) PEEL EXTRACT (CITRUS RETICULATA PEEL EXTRACT). GLYCERYL CAPRYLATE. SCLEROTIUM GUM. SODIUM BENZOATE. TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) RHIZOME/ROOT EXTRACT (TARAXACUM OFFICINALE RHIZOME/ROOT EXTRACT). TOCOPHEROL. XANTHAN GUM

12 Reviews van A-Derma Biology A-R Dermatologische Verzorging tegen Roodheid Bio

4,6van 5 sterren
  • 10
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Fantastisch product !

    van Monique S. op 23/02/2024

    Gebruik dit product samen met mijn Micellair water. Gemakkelijk aan te brengen, en fantastisch resultaat !

  • Fijne dagcrème

    van Ingrid W. op 30/01/2024

    Ik heb snel last van couperose. Deze crème laat mijn gezicht met rust. Mijn gezicht verdraagt het goed Het is wel een vrij dunne crème, maar daardoor smeert hij goed uit en trekt hij snel in. Ik gebruik deze crème al een aantal jaren.

  • geen allergische reacties

    van Sonja V. op 25/01/2024

    Tot hiertoe maar enkele keren gebruikt en als eczema patient toch geen nare bijwerkingen

  • Aangename nachtcrème

    van Diane V. op 20/04/2023

    Zeer gemakkelijk uitstrijkbare crème

  • Super goede dagcreme!

    van Grietje W. op 28/03/2023

    Super goede dagcreme voor mijn gezicht. Ben allergisch voor vele producten, maar deze kan ik goed verdragen!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".