logo

Dafalgan® Instant Forte 1g Paracetamol | Pijn & Koorts | Rode Vruchten

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
10 St
€ 0,49 / 1 stuks
€ 4,94
-7%
Adviesprijs€ 5,30
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode
    4630372
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    UPSA

Productdetails & verplichte informatie

Dafalgan® Instant Forte wordt gebruikt voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.
    Verdere productinformatie

    Dafalgan® Instant Forte wordt gebruikt voor de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

    Toepassing:

    Dafalgan® Instant Forte is geïndiceerd bij volwassenen en adolescenten met een gewicht vanaf 50 kg (ouder dan 15 jaar).

    Lichaamsgewicht
    (leeftijdsindicatie)
    Maximale dosis
    per inname
    Interval tussen doses Maximale dagelijkse
    dosis
    ≥ 50 kg
    (>15 jaar
    1000 mg paracetamol
    (1 zakje)
    Minstens 4 uur 3 zakjes (d.w.z. 3000 mg
    paracetamol)

    Alleen voor oraal gebruik. Neem het granulaat direct in de mond op de tong in en slik het door zonder water. Kauw niet op het granulaat.

    Behalve op medisch advies, is de duur van de behandeling beperkt:

    • tot 5 dagen in geval van pijn,
    • tot 3 dagen in geval van koorts.
    Neveneffecten:

    Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben. Niet iedereen krijgt daarmee te maken.

    Zelden voorkomende bijwerkingen: kunnen voorkomen bij minder dan 1 op de 1000 gebruikers

    • roodheid van de huid, huiduitslag, netelroos. De behandeling moet dan onmiddellijk worden
      gestopt, u moet uw arts op de hoogte brengen en nooit meer geneesmiddelen innemen die
      paracetamol bevatten.
    • puntbloedingen op de huid. De behandeling moet dan onmiddellijk worden gestopt, u moet uw
      arts raadplegen voordat u producten inneemt die paracetamol bevatten.
    • diarree, buikpijn.

    Zeer zelden voorkomende bijwerkingen: kunnen voorkomen bij minder dan 1 op de 10.000 gebruikers

    • ernstige huidreacties. De behandeling moet dan onmiddellijk worden gestopt, u moet uw arts op
      de hoogte brengen en nooit meer geneesmiddelen innemen die paracetamol bevatten.
    • biologische veranderingen die een bloedonderzoek vereisen: leverfunctiestoornissen, abnormaal
      lage waarden van bepaalde witte bloedcellen of bepaalde bloedcellen zoals bloedplaatjes, die
      kunnen leiden tot neusbloedingen of bloedend tandvlees. Raadpleeg een arts in dergelijke
      gevallen.
    • bloed- en vochtafwijkingen (hoge anion gap metabole acidose), die optreden wanneer de
      plasmazuurtegraad stijgt, wanneer paracetamol gelijktijdig met flucloxacilline wordt gebruikt, in
      het bijzonder in de aanwezigheid van risicofactoren.

    Frequentie niet bekend: kan met de beschikbare gegevens niet worden bepaald

    • roodheid of allergische reacties met plots opzwellen van het gezicht en de hals, of plots onwel
      worden met een bloeddrukval. De behandeling moet dan onmiddellijk worden gestopt, u dient uw
      arts op de hoogte te brengen en nooit meer geneesmiddelen in te nemen die paracetamol bevatten.
    • toegenomen leverenzymen. 
    Actieve ingrediënten:

    De werkzame stof in dit middel is: paracetamol. Elk zakje bevat 1000 mg paracetamol.

    Samenstelling:

    De andere stoffen in dit middel zijn: Basisch butylmethacrylaat copolymeer, polyacrylaatdispersie 30%, hydrofoob colloïdaal silicium, mannitol (E421), crospovidon, natriumbenzoaat (E211), sucralose (E955), rode vruchtenaroma (bevat sporen van benzylalcohol).

    Bewaar- en gebruiksadvies:
    • Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies.
    • Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren.
    • Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik.
    • Vraag raad aan uw arts of apotheker.
    • Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.
    • Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen.
    • Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

    Wanneer mag u DAFALGAN Instant niet gebruiken?

    • U bent allergisch voor paracetamol of een van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • In geval van ernstige leverinsufficiëntie.

    Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met dit middel? 

    • Raadpleeg onmiddellijk uw arts in geval van een overdosis of als u per ongeluk een te hoge dosis hebt
      ingenomen.
    • Dit geneesmiddel bevat paracetamol. Ook andere geneesmiddelen bevatten deze stof. Combineer ze niet met elkaar zodat u de aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijdt.
    • Als pijn langer dan 5 dagen of koorts langer dan 3 dagen aanhoudt, of in geval van onvoldoende efficiëntie of als er zich andere tekenen voordoen, mag u de behandeling niet verderzetten zonder uw arts te raadplegen. In geval van acute koorts of tekenen van een secundaire infectie of aanhoudende klachten moet u een arts raadplegen.
    • Frequent gebruik van analgetica gedurende lange tijd kan hoofdpijn veroorzaken of erger maken. Als u lijdt aan chronische hoofdpijn en langer dan 3 maanden analgetica hebt ingenomen, en dit minstens elke twee dagen, dan mag u uw dosis analgetica niet verhogen maar dient u dit met uw arts te bespreken.

    Informeer uw arts of apotheker voordat u dit geneesmiddel inneemt indien een van de volgende aandoeningen voor u van toepassing is:

    • u bent een volwassene en weegt minder dan 50 kg,
    • uw leverfunctie is licht tot matig verstoord,
    • in geval van nierfunctiestoornissen,
    • in geval van het syndroom van Gilbert (erfelijke niet-hemolytische geelzucht),
    • in geval van chronisch alcoholisme,
    • u neemt andere geneesmiddelen in die de leverfuncties beïnvloeden samen met DAFALGAN Instant,
    • in geval van glucose-6-fosfaatdehydrogenase-deficiëntie,
    • in geval van hemolytische anemie,
    • u heeft voedingsstoornissen (chronische ondervoeding (lage reserves leverglutathion), anorexie of cachexie (groot gewichtsverlies)),
    • u bent gedehydrateerd (overmatig verlies van lichaamsvocht),
    • in geval van acute virale hepatitis of als deze aandoening wordt gediagnosticeerd tijdens uw inname van DAFALGAN Instant. Bespreek dit met uw arts, omdat de behandeling met DAFALGAN Instant door uw arts kan worden stopgezet.

    31 Reviews van Dafalgan® Instant Forte 1g Paracetamol | Pijn & Koorts | Rode Vruchten

    4,7van 5 sterren
    • 26
    • 3
    • 1
    • 0
    • 1

    Reviews filteren:

    Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

    • Dafalgan® Instant Forte

      van Karen D. op 02/04/2024

      ik neem Dafalgan 1 gr als ik hoofd- of rugpijn heb waardoor ik minder kan functioneren, het helpt mij uitstekend om dan de dag door te komen. het is ook heel makkelijk om in te nemen en je kan het uitstekend in je handtas of zelfs portefeuille steken om het -indien nodig- bij de hand te hebben

    • snelle hulp

      van Anne-Rose G. op 28/03/2024

      Deze vorm van pijnstilling is bedoeld als snelle hulp. Heb het altijd op zak, bv. bij een migraine-aanval uit het niets, heb je geen tijd te verliezen. Als je niet wil dat het ontspoort dan neem je best onmiddellijk iets in. Ook al heb je geen water bij de hand dan kan je je even zo behelpen. Dit bespaart je ellende van dagen hoofdpijn. Achteraf niet vergeten om een goed glas water te drinken, het blijft medicatie.

    • Dafalgan instant

      van Anne W. op 22/03/2024

      Makkelijk in te nemen, geen water nodig. Aangename smaak, beter dan de gewone versie. Reeds na een kwartiertje merk je dat de pijn afneemt.

    • Dafalgan® Instant Forte Rode Vruchten 10 zakjes

      van Natasja W. op 16/03/2024

      Dafalgan® Instant Forte zijn 10 handige zakjes die je gemakkelijk overal kan meenemen zodat je altijd een pijnstiller op zak hebt. Nu met de smaak rode vruchten, maar ik vond deze met cappuccino smaak beter. Maar het gaat hem niet om de smaak, het is tenslotte geen snoepje, maar om in nood een goede pijnstiller bij te hebben. Topprodukt!

    • 4

      van Joke P. op 15/03/2024

      Voor lichte pijnen helpt dit product goed, voor migraine of zwaardere pijnen is het niet aan te bevelen

    Om de echtheid te controleren

    Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".