Zeer tevreden
van Graziëlla W. op 03/12/2022
Lekker theetje beer dan kauwgom als afsluiter van het avondeten. design van doosje is altijd top van Pukka thee. Mooi om zo op tafel te zetten.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Lekker theetje beer dan kauwgom als afsluiter van het avondeten. design van doosje is altijd top van Pukka thee. Mooi om zo op tafel te zetten.
Ik had vorig jaar kennis gemaakt met de smaak 'licorice' in een adventskalender. Bijna nergens te vinden. Blij dat ik het hier kon vinden, want ik vind het heerlijk. Ik heb direct de andere thee's met 'licorice' bijbesteld.
Pukka thee bestaat in heel veel soorten, allemaal bijna even lekker. Peppermint & licorice is een van mijn favorieten. Ik noem het een guilty pleasure omwille van de zoethout waarmee de meeste Pukka thee gezoet wordt. Zoethout kan de bloeddruk verhogen. Dus drink pukka thee met mate, maar geniet er ten volle van.
Heel aangename thee van smaak. Hier smaakt de pepermunt wel goed door. Niet zo direct om bij de maaltijd te drinken. Liever erna.
Voor thee is het merk Pukka echt het beste dat ik ooit heb gedronken. In deze thee smaak je het zoethout wel erg sterk door dus ik zou hier persoonlijk geen honing aan toevoegen wanneer je hem drinkt. Deze thee is ook vrij sterk van smaak dus genoeg water toevoegen. Goed voor de spijsvertering.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".