zalige geur
van Isabella W. op 14/06/2022
zalige geur en lekker ui te smeren. kleine hoeveelheid al voldoende.handige doseerpomp.dit merk ALTIJD GOED trouwens.Merk van vertrouwen.
De Roger & Gallet Fleur De Figuier Bodylotion heeft een heerlijke formule, smeuïg als rijpe vijgen, die smelt in de huid en even zinnenstrelend als doeltreffend is. Voor 24 uur hydratatie en een langdurig voedende werking. De plantaardige basis met vijgenknoppenextract bevat 96 % ingrediënten van natuurlijke oorsprong, om de droge en gevoelige huid maximaal te respecteren. De niet-vette textuur dringt onmiddellijk in de huid, zodat je je meteen kunt aankleden en toch genieten van de sensuele geur van vijgen.
Francis Kurkdjian creëerde een fris en weldadig parfum voor lichaam en geest. De aanzet van vijgenvlees wordt geaccentueerd met het knapperige van vijgenbladeren en de frisheid van mandarijnbloesem. Daarna neemt de warme romigheid van vijgenmelk en hout het over en hult je als het ware in een tweede huid die barst van sensualiteit.
Reinig uw huid in de douche of het bad met de Roger & Gallet Fleur De Figuier Douchegel en dep de huid droog nadien. Breng een hoeveelheid van de Roger & Gallet Fleur De Figuier Bodylotion aan op het hele lichaam in lichte masserende bewegingen om de huid te hydrateren. Schud de flacon goed voor gebruik en geniet van de textuur die snel aankleden mogelijk maakt.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
zalige geur en lekker ui te smeren. kleine hoeveelheid al voldoende.handige doseerpomp.dit merk ALTIJD GOED trouwens.Merk van vertrouwen.
Roger & Gallet Fleur De Figuier Bodylotion is een weldaad voor lichaam en geest. De huid wordt perfect gehydrateerd én geparfumeerd. Bovendien is deze lotion een absoluut genot voor wie houdt van de geuren aan de Middellandse Zee!
Je waant je in een luxueuze spa wanneer je jezelf insmeert met deze heerlijke bodylotion. Ook al cadeau gedaan aan anderen en telkens is iedereen zeer enthousiast over dit product.
Heerlijk zachte lotion die makkelijk uitsmeert en bovendien een ganse dag lekker blijft ruiken op je goed. Goed te doseren vanwege het pompje. Ik ben fan en dit was al mijn 2de bestelling hiervan.
sUPER! Zalige geur . Geur blijft lang aanhouden. Prijs kwaliteit heel goed. Hydratate heel goed. Heb ook de reuk gekocht. Handig 30 ml voor in de handtas.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".