prachtig product
van Jacques P. op 08/07/2020
een goed product dat moeilijk te bestellen is weinig voorraad spijtig dat je maar 1 flesje per eer kan bestellen
Biokatalytische oplossing bevat per dosis van 2ml 86,4µg ijzer onder de vorm van izergluconaat. Ijzer draagt bij tot een normaal zuurstoftransport in het lichaam en tot de vermindering van vermoeidheid. Het speelt in het
bijzonder een rol in het celdeling proces en in de normale werking van het immuunsysteem.
Gezuiverd water, stabilisatoren (gluconolactone, ethanol, glycerol), izergluconaat.
Alcohol 8% vol, hetzij 0,08ml alcohol per milliliter.
Om een dosis te meten (1 dosis = 2ml): de spuit in de oplossing dompelen, de zuiger optrekken tot graduatie
2ml.
De oplossing kan puur of verdund in een beetje water worden gebruikt, bv. 15ml (soeplepel).
Houd één of twee minuten in de mond alvorens door te slikken (perlinguale absorptie).
Buiten de maaltijden innemen.
Sterop
Scheutlaan 46,
1070 Anderlecht
België
Sterop
Scheutlaan 46,
1070 Anderlecht
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
een goed product dat moeilijk te bestellen is weinig voorraad spijtig dat je maar 1 flesje per eer kan bestellen
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".