Goed product
van Marcel S. op 15/05/2020
Beantwoord aan de verwachting
Beschikbaar in volgende formaten
Ultran bevat levertraan verkregen uit Gadus Morhua (de familie van de kabeljauw). Het is een natuurlijke bron van Vitamine A, Vitamine D en onverzadigde (gezonde) vetzuren, zoals EPA en DHA. Levertraan kennen we voornamelijk door zijn specifieke geur en aparte smaak. Tegenwoordig wordt echter gewerkt met zuivere en pure levertraanolie, waardoor er niets meer te merken is van die opvallende smaak en geur.
Vitamine A draagt bij tot:
Vitamine D3 draagt bij tot:
Wetenschappelijke analyses hebben aangetoond dat we in tal van organen en weefsels beschikken over Vitamine D-receptoren. Vitamine D heeft dan ook een heel brede werking in ons lichaam. Zo draagt het bij tot de instandhouding van gezonde botten en tanden en een normaal calciumgehalte in het bloed. Verder draagt Vitamine D bij tot de normale werking van het immuunsysteem en het spierenstelsel en speelt het een rol in het celdelingsproces. Heel wat Belgen hebben overigens een tekort aan Vitamine D. Deze vitamine is slechts schaars aanwezig in onze voeding (vette vis en eieren) en kan wel worden aangemaakt uit het uv B-licht van de zon, maar dat is alleen van mei tot en met oktober krachtig genoeg om Vitamine D aan te maken. Daar komt nog bij dat ouderen, kinderen en personen met een donkere huidskleur gevoelig zijn voor een Vitamine D-tekort.
Fabrikant
Deba Pharma
Dumolinlaan 13,
8510 Kortrijk
België
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Beantwoord aan de verwachting
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".