Goed Prodcut
van Ruben S. op 29/04/2020
Ik neem een halve tablet per dag. Werkt goed.
Beschikbaar in volgende formaten
Per 1/2 tablet: Stabilisator: microkristallijne cellulose, d-alfa-tocoferolsuccinaat 37,5 mg (= 30 mg natuurlijke vitamine E) (250 % ADH), vulstof: plantaardig vet, antiklontermiddelen: siliciumdioxide en magnesiumstearaat.
1/2 tablet per dag, met wat water innemen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik neem een halve tablet per dag. Werkt goed.
Ik heb normaal gezien geen problemen om tabletten te slikken maar met de deze lukt het niet. Ze blijven steken en komen er dan weer uit (zeer onaangenaam) en nadien is mijn keel-slokdarm danig geïrriteerd. Resultaat ze staan in de kast.
E bewaart, je zou er dus jonger van moeten blijven, moeilijk te beoordelen, ik kan toch van mezelf niet zeggen dat ik er jonger uit zie.
nog wat vroeg om te beoordelen maar denk dat ik daar goed mee zal zijn! zal er zeker nog verder mee doen, hopelijk blijven de resultaten verder positief!
Graag wil ik mijn Vitame-E peil wat opkrikken. Het zal mijn huid en zenuwstelsel ten goede komen en bovendien bevat het geen bewaarmiddelen, kunstmatige kleur- of smaakstoffen, gist, suiker, lactose, gluten, maïs, soja, zout, zetmeel, melk, tarwe. Vrij van allergenen.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".