PRIMROSE
van Dirk V. op 07/11/2021
Goed resultaat bij sommige personen.
Beschikbaar in volgende formaten
37% Salix alba (schietwilg); omhulsel: HPMC; 16% Myristica fragrans (nootmuskaat), Laurus nobilis (laurier), Picea abies (grote spar), maltodextrine; vulstoffen: siliciumdioxide, johannesbroodboompitmeelgompoeder en cellulose; groene klei, lycopodium clavatum (grote wolfsklauw sporen)
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Goed resultaat bij sommige personen.
doosje bijna leeg 4 per dag genomen 2 s'morgens en 2 s'avond zonder resultaat , nog steeds evenveel pijn in rug en nek , jammer dat dit voor mij niet helpt ik had het besteld op de positieve reacties die er bij stonden maar jammer genoeg voor mij niet geholpen
Ik geef toe dat ik sceptisch was toen ik dit product bestelde tegen rug- en nekpijn, maar ik voelde heel snel verlichting? Vier pillen per dag was zelfs niet nodig, met twee gaat het ook al, zeker als ik ze samen inneem. Zouden we dan toch alles wat we nodig hebben in de natuur vinden?
Helpt tegen rug en nekpijn,ik ben er heel tevreden over.
Product besteld voor nek en schouderpijn. Na 2 dagen gebruik last van constipatie. Ik heb PDS Prikkelbare darmsyndroom en het product geeft krampen id darmen en constipatie. Vandaar gebruik gestopt!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".