Vlugge levering
van Eveline J. op 03/03/2024
Vlugge levering ,en gemakkelijke manier van betalen
Beschikbaar in volgende formaten
Suveal DUO® is een voedingssupplement voor de ogen, alles in één enkele capsule. Suveal DUO is het resultaat van 60 jaar expertise in antioxidanten van het DENSMORE laboratorium. Suveal DUO combineert alle bestanddelen die betrokken kunnen zijn bij de bescherming van de macula in een optimale dosis van 1 capsule/dag. Suveal DUO garandeert een stabiele formule dankzij een galenische innovatie: de microcapsules met zink helpen omega 3 oxidatie te ondersteunen.
Eigenschappen
Per 1 capsule van 1010,53 mg: Olie van visvlees rijk aan Omega 3 (wilde visolie, antioxidant: mengsel van natuurlijke tocoferolen), vitamine C, micro-ingekapseld zinksulfaat, verdikkingsmiddel: bijenwas, Tagetes-extract (plantaardige olie, luteïne en zeaxanthine, lecithine), natuurlijke vitamine E. Coating: gelatine van wilde vis met schubben en vinnen, bevochtigingsmiddel: glycerol, kleurstoffen: rood ijzeroxide, geel ijzeroxide, titanium dioxide.
|
Per capsule |
% VWR* |
Visolie |
418 mg |
|
waarvan Omega 3, waarvan: |
313,5 mg |
|
- DHA |
255 mg |
|
- EPA |
17 mg |
|
Vitamine D |
5 µg |
100% |
Natuurlijke vitamine E |
30 mg |
250% |
Vitamine C |
100 mg |
125% |
Tagetes extract |
50 mg |
|
waarvan luteïne |
10 mg |
|
waarvan zeaxanthine |
0,5 mg |
|
Paprika extract |
6,55 mg |
|
waarvan zeaxanthine |
1,5 mg |
|
Microcapsules zink |
10 mg |
100% |
*Voedingswaardereferentie
1 capsule innemen tijdens de maaltijd met een glas water. Kuur kan hernieuwd worden.
Densmore Laboratoires
42 Rue Washington
75008 Paris
Frankrijk
Densmore Laboratoires
42 Rue Washington
75008 Paris
Frankrijk
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Vlugge levering ,en gemakkelijke manier van betalen
Als 60+ kan je geen zorg genoeg dragen voor je ogen . Zowel mijn man als ik , gebruiken suveal duo en we zijn heel tevreden .
goeie vitaminen voor macula.
Suvial Duo capsules ben ik nu een tiental dagen aan het innemen. Er is een lichte beterschap, ondanks nog zeer korte periode. Zal nog een aantal weken moeten verder innemen voordat ik mij volledig kan uitspreken.
Ik gebruik Suveal duo reeds verschillende jaren, dit op aanraden van mijn oogarts. De pilletjes zijn gemakkelijk door te slikken door hun glad oppervlak. Ik merk wel degelijk het verschil, iets beter zicht. Ik heb ze een maan niet genomen om het effect te beoordelen en ik ben ze toch snel weer gaan innemen????. Top pilletje.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".