van Martine D. op 26/11/2013
Ik gebruik dit product in een eiwitdieet. Ik vind het niet lekker van smaak. Ik heb het geprobeerd met water en met halfvolle of magere melk. Met melk is het iets beter van smaak.
De eiwittten die wij gebruiken zijn zorgvuldig samengesteld zodat zij dienen als bron van het volledige spectrum van aminozuren. De gebruikte eiwitten bestaan uit een uitgebalanceerde mix van calciumcaseïnaat, wei-isolaat en soja-isolaat. Wei is na ongeveer 1 uur afgebroken tot aminozuren, calciumcaseïnaat na 3-7 uur en soja-isolaat zit daar tussenin. Zo wordt een trapsgewijze afgifte van aminozuren verkregen.
Whey hydrolysaat, Whey proteïne isolaat, Whey concentraat, Soja eiwit isolaat, Micellar Caseïnaat, isomaltulose, fructo-oligosacchariden, inuline, gehydroliseerd collageen, cellulose gum, guargum, gevriesdroogde natuurlijke aroma's, ascorbinezuur, omega 3-6, vitaminen en mineralenmix, glucosamine, chondroïtine, methylsulfonylmethaan. Gezoet met steviolglycosiden uit Stevia.
Allergenen:
Soja, lactose, glucosamine (Product dat uit schaaldieren wordt verkregen)
Voedingswaarden (100g):
Proteïnen 65g
- Waarvan essentiële aminozuren 42.50g
Koolhydraten
- Waarvan suikers 2g
- Trage sacchariden 9g
- Voedingsvezels 23g
Vetten 1g
Energie 1332kJ/320kcal
- Glucosamine: 750mg
- Chondroïtine + MSM 750mg
Energie per portie:
+ 250ml afgeroomde melk = 250kcal
Aminozuren per 100g:
Essentiële aminozuren:
- L-isoleucine 5.3g
- L-leucine 9.5g
- L-valine 6.7g
- L-fenylalanine 4.9g
- L-lysine 7.7g
- L-methionine 3.0g
- L-threonine 4.1g
- L-tryptophaan 1.3g
Semi essentiële aminozuren:
- L-alanine 2.9g
- L-histidine 2.9g
Niet essentiële aminozuren:
- L-alanine 2.9g
- L-asparginezuur 7.0g
- L-cystine 0.3g
- L-glutaminezuur 24.5g
- Glycine 1.8g
- L-proline 12.3g
- L-serine 5.4g
- L-tyrosine 5.5g
Vitamines - Mineralen per 100g (= 2 porties)
Vitamine A (retinol-equivalenten) 800µg*
Vitamine B1 (thiamine) 1.4mg*
Vitamine B2 (riboflavine) 1.6mg*
Vitamine B3 (niacine-equivalenten) 18mg*
Vitamine B5 (pantotheenzuur) 6mg*
Vitamine B6 (pyridoxine) 2 mg*
Vitamine B12 (cyano-cobalamine) 1µg*
Vitamine C (L-ascorbinezuur) 0.15mg*
Vitamine D (calciferol) 5µg*
Vitamine E (tocoferol-equivalenten) 10mg*
Vitamine H (biotine) 0.15mg*
Vitamine M (foliumzuur) 200µg*
Vitamine K (fytomenadion) 45µg*
Calcium 800mg*
Chroom 125µg*
Chloor 1750mg*
Fosfor 800mg*
Ijzer 14mg*
Jood 150µg*
Kalium* 4000mg*
Koper 1.1mg*
Magnesium 300mg*
Mangaan 3.5mg*
Molybdeen 150µg*
Natrium 750mg*
Seleen 70µg*
Zink 15mg*
* 100% ADH (Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid)
Los 3 scoops op in een klein beetje melk tot een egaal papje. Voeg nadien al roerend 250ml melk erbij. De melk kan ook worden vervangen door magere yoghurt, kwark of sojamelk.
Suikerarm - lactose arm - vetarm - zonder kunstmatige bewaarmiddelen - gluten < 0,5%
Bewaar op een koele en droge plaats. Eenmaal geopend, verbruiken binnen de 3 maand.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik gebruik dit product in een eiwitdieet. Ik vind het niet lekker van smaak. Ik heb het geprobeerd met water en met halfvolle of magere melk. Met melk is het iets beter van smaak.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".