Lekker
van erwin h. op 10/01/2024
Echt de moeite
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Echt de moeite
Is heel lekker broodbeleg, geschikt voor diabetici.
Lekker van smaak,je proeft heel goed de vruchten,goed smeerbaar,ideaal voor het volgen van een dieet en zelfs geschikt voor diabeten ( mijn echtgenote is diabeet en op aanraden van haar dietiste hebben we hiervoor gekozen )vermits deze is opgemaakt met zoetstoffen en er ook minder suikers in aanwezig zijn.
Confituur van 4-vruchten is heel lekker van smaak op brood, toast en zelfs taart! En aangezien er geen toegevoegde suikers aan toegevoegd zijn :lekker gezond! Mooi meegenomen!
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".