logo

PharmaNutrics Proflor Plus

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
60 St
€ 1,07 / 1 stuks
€ 64,25
-7%
Adviesprijs€ 68,75
Onmiddellijk leverbaarGratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    3182144
  • Doseringsvorm
    Capsules
  • Fabrikant
    PHARMANUTRICS

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplement met 37,5 miljard probiotica
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie

PROFLOR PLUS is een zeer hoog gedoseerd complex met 5 verschillende probiotica stammen (37,5 miljard) en FOS. Zorgt voor een normale stoelgang.

Probiotica: Zijn voedingsmiddelen met micro-organismen waaraan een gezondheidsbevorderende werking wordt toegeschreven. Het begrip ‘pro-bioticum’ kan vertaald worden als “voor het leven”. De meest gebruikte probiotica zijn melkzuurbacteriën van de geslachten Lactobacillus en Bifidobacterium.

Prebiotica (FOS): Zijn niet-verteerbare levensmiddeleningrediënten, die selectief de groei en/of activiteit van één of meerdere soorten bacteriën in de dikke darm stimuleren, en daardoor de gezondheid van de gastheer bevorderen. De meeste gezondheidseffecten van prebiotica hangen samen met het vermogen de groei van probiotische bacteriën, met name de bifidobacteriën, in de dikke darm te stimuleren. Behandeling met prebiotica kan zeer goed worden gecombineerd met probiotica. Deze combinatie wordt ‘synbioticum’ genoemd. Een groot voordeel van combinatie van pre- en probiotica is dat het prebioticum de overleving van de bacteriën in het probioticum verbetert. Om deze reden wordt FOS of andere prebiotica soms toegevoegd aan probiotische formules.

Aanbevolen dagelijkse dosis:

1 à 2 capsules per dag.

Bewaar- en gebruiksadvies:
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.

5 Reviews van PharmaNutrics Proflor Plus

5van 5 sterren
  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Gezonde darmflora

    van Dominique D. op 17/09/2023

    Ideaal na een antibioticakuur om de aangetaste darmflora weet in orde te krijgen. Best wel enkele weken na elkaar doornemen.

  • de beste

    van Hannelore W. op 28/05/2020

    Verschillende probiotica geprobeerd - dit is de beste

  • van Sabine V. op 25/05/2017

    Prima produkt zou ik iedereen aanraden. Goed voor mijn darmtransit. Aangeraden door mijn osteopate. Ik neem dit enkele weken en dan stop ik en begin ik opnieuw.

  • van Geert L. op 09/11/2016

    Proflor Plus werd mij aanbevolen door mijn homepaat. Dit voedingssupplement vormde al een duidelijk betere darmwerking en voedselvertering en zou op termijn een herstel van een "lekkende darme" betekenen.

  • van Karolien S. op 23/05/2016

    Ik kies nagenoeg altijd voor de zeer hoogwaardige producten van Pharmanutrics. De verhouding in dosering en ingrediënten is uitstekend want dit is uitermate belangrijk.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".