Pittig kruidje
van Cynthia S. op 27/02/2024
Erg lekker op gewoon alles, erg pittig, dus niet teveel gebruiken, geeft onmiddellijk de juiste smaak op je bord.
Kook Herbamare niet mee, maar voeg het pas achteraf toe. Op die manier blijven de smaak en alle voedingsstoffen het best behouden.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Erg lekker op gewoon alles, erg pittig, dus niet teveel gebruiken, geeft onmiddellijk de juiste smaak op je bord.
zeer goed
Ik heb de gewone versie hier al van en smaakt heerlijk. Deze is echt wel pittiger, maar ook lekker op een frietje.
Heerlijke natuurlijke kruidenmix. Zeer lekker, gebruik het dagelijks. Geen zout en peper meer nodig.
Heel lekkere kruiden, net iets pikante dan de originele herbamare. Passen ook overal bij,aardappelen, vlees,groenten, soep. Misschien jammer dat die verkrijgbaar zijn in 500gram
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".