top produkt
van Thessa C. op 24/07/2023
hebt het gevoel dat dit heel goed helpt. heb geen last meer gehad van een koortslip. Heb ook het idee dat mijn weerstand beter is.
L-Lysine, HPMC (vegicapsule), Plantaardige magnesiumstearaat (antiklontermiddel)
1 - 3 maal daags 1 capsule nemen, tenzij anders geadviseerd.
TS Reform
Gelreweg 9
3843 AN Harderwijk
Nederland
TS Reform
Gelreweg 9
3843 AN Harderwijk
Nederland
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
hebt het gevoel dat dit heel goed helpt. heb geen last meer gehad van een koortslip. Heb ook het idee dat mijn weerstand beter is.
Wij nemen dat product dagelijks als onderdeel van een kuur tegen gevolgen van tekenbeet (ziekte van Lyme) tesamen met Lactoferrin. L-Lysine om ons immuumsysteem te ondersteunen voor een normale werking om aanwezige infecties door ziekte van Lyme te bestrijden, niet om het nog actiever te maken. Wij volgen verder op.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".