Farmaline

Amigran

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
60 St
€ 0,26 / 1 stuks
€ 15,44
-12%
Adviesprijs€ 17,60
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode
    3745320
  • Doseringsvorm
    Tabletten
  • Fabrikant
    MELPHAR

Productdetails & verplichte informatie

Amigran - Voedingssupplement
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie
Voedingssupplement - riboflavine draagt bij tot :
  • de normale werking van het zenuwstelsel;
  • de bescherming van cellen tegen oxidatieve stress;
  • de vermindering van vermoeidheid en moeheid.
Ingrediënten:

Riboflavine (vit.B2) 200 mg.

Aanbevolen dagelijkse dosis:

1 tablet per dag dient genomen te worden tenzij anders voorgeschreven is.

Bewaar- en gebruiksadvies:

Omstandigheden waarin het gebruik moet vermeden worden:

  • Gekende allergie aan een van de ingrediënten.
  • Niet aangewezen bij kinderen jonger dan 15 jaar.

29 Reviews van Amigran

4,7van 5 sterren
  • 23
  • 4
  • 2
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Voedingssupplement

    van Bringme Paula N. op 30/03/2024

    Goede bron van vitamine B.

  • Geen migraine-aanvallen meer

    van Annick Y. op 08/01/2024

    Sinds Amigran nog uitzonderlijk migraine-aanval gehad en komt ook veel minder sterk door. Absoluut een aanrader!

  • goed tegen migraine-aanvallen

    van Anaïs V. op 11/11/2023

    Aangezien er in verschillende studies aangetoond werd dat een hoge dosis vitamine B2 bijdraagt aan het voorkomen van migraine-aanvallen, was ik zeer tevreden om dit product in hoge dosis te vinden bij Farmaline. Ik neem het niet doorlopend, maar wel tijdens drukke periodes of in bepaalde fase van hormonale cyclus. Ik combineer dit met lichttherapie-bril en voldoende rust, heb nog max 1 aanval per maand. Ben tevreden!

  • Super

    van Sylvia G. op 24/10/2023

    Supergoed product . Ik heb superveel last van hoofdpijn en migraine en sinds ik amigran neem is het veel verbeterd . Nu soms dagen aan een stuk geen hoofdpijn en mijn migraine is in een lichte vorm sinds ik amigran neem .

  • Ok

    van Elke K. op 12/09/2023

    Grote pillen, die je wel in twee kan breken. Voor de rest ok.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".