Detox
van Mariette D. op 11/11/2023
Goed product, gemakkelijk te gebruiken, echt een aanrader. Verpakking met 2 flessen, eentje voor de herfst en eentje voor de lente.
Beschikbaar in volgende formaten
In de vroege lente wordt het berkensap geoogst in de Belgische Ardennen. Berkensap is gekend als levend water, het is verrijkt met extracten van verse biologische knoppen. Berkenknoppen ondersteunen de eliminatie van opgehoopt vocht en helpen het silhouet te ondersteunen*. De jonge scheuten van rozemarijn helpen bij het ondersteunen van de spijsvertering en de jonge scheuten van vlier ondersteunen de intestinale transit*.
* Gezondheidsclaims in afwachting van goedkeuring door de EFSA.
Vers berkensap* (Betula alba L.), glycerolmaceraten van: jonge rozemarijnscheuten* (Rosmarinus officinalis L.), berkenknoppen* (Betula pubescens L.), knoppen van vijgenbomen* (Ficus carica L.), jonge vlierbessenbladeren* (Sambucus nigra L.), alcohol* (12,5% vol.).
- Vanaf 13 jaar : 1 eetlepel ’s morgens opgelost in een glas water, gedurende drie weken.
- Goed schudden voor gebruik.
Contra-indicaties:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Goed product, gemakkelijk te gebruiken, echt een aanrader. Verpakking met 2 flessen, eentje voor de herfst en eentje voor de lente.
Pas encore vu beaucoup d'effets, mais je l'utilise depuis peu. Il ne fait sans doute pas de mal... J'aime les produits de cette gamme : naturels, en général efficaces, simples d'utilisation, au goût agréable.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".