logo

Physalis® Curcuma Longa

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
  • Productcode / EAN
    3963881 / 5412360016297
  • Doseringsvorm
    Oplossing
  • Merk
    physalis
  • Fabrikant
    KeyPharm nv

Productdetails & verplichte informatie

Physalis®Curcuma Longa zijn een geconcentreerde en pure bron van actieve bestanddelen en bevatten verder geen toegevoegde stoffen.
Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie
Geelwortel of kurkuma is niet enkel een gekende specerij, maar ondersteunt ook de vetvertering, draagt bij tot het behoud van een normale huid en een normaal zenuwstelsel en draagt bij tot de normale werking van het immuunsysteem.*
 
*Gezondheidsclaim in afwachting van goedkeuring door de EFSA. Raadpleeg uw arts of apotheker bij gelijktijdig gebruik van anticoagulantia.

Hydroalcoholische extracten worden uitsluitend gemaakt van planten van biologische teelt. Ze zijn een geconcentreerde en pure bron van actieve bestanddelen en bevatten verder geen toegevoegde stoffen.

Netto-inhoud:
100ml
Ingrediënten:

Curcuma-extract (49,6%), vulstof: cellulose, calciumorthofosfaat, bindmiddel: zetmeel, bevochtigingsmiddel: natriumcarboxymethylcellulose, polyvidon, glansmiddelen: hydroxypropylcellulose, hydroxypropylmethylcellulose, magnesiumstearaat, stearinezuur, talk, antiklontermiddel: siliciumdioxide, kleurstoffen: titaandioxide, ijzeroxide.

Aanbevolen dagelijkse dosis:
3 x 20-30 druppels per dag. Te nemen met wat water of vruchtensap.
Bewaar- en gebruiksadvies:
  • Een voedingssupplement is geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding, noch voor een gezonde levensstijl.
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten het bereik van jonge kinderen bewaren.
  • Overschrijd de dagelijkse aanbevolen hoeveelheid niet.
Gegevens fabrikant:
KeyPharm Laboratories
Siemenslaan 11
B-8020 Oostkamp
België

Fabrikant

KeyPharm Laboratories
Siemenslaan 11
B-8020 Oostkamp
België

1 Review van Physalis® Curcuma Longa

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Gezonde gewrichten

    van Anne I. op 23/10/2021

    De curcuma is heel heilzaam voor de gewrichten. Ook al is de klassieke geneeskunde soms wat weigerachtig om natuurmiddelen te gebruiken, deze curcuma is me zelfs aangeraden door een arts reumatologie in Leuven! En het is zelfs lekker van smaak! Ik geloof erin dat het sterk ondersteunend kan zijn en het gaat ook infectie tegen!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".