logo

Be-Life L-Citrulline 750

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
60 St
€ 0,37 / 1 stuks
€ 22,23
Adviesprijs€ 22,90
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4663472 / 5413134804690
  • Doseringsvorm
    Capsules
  • Merk
    Be-Life
  • Fabrikant
    Bio-Life Laboratory Srl/Bv

Productdetails & verplichte informatie

Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie

Hoewel ons lichaam zelf citrulline aanmaakt, biedt een voedingssupplement met citrulline een handige aanvulling.

Bio-Life ontwikkelde het voedingssupplement L-Citrulline 750 en koos daarbij voor een natuurlijke vorm van L-citrulline in zuurbestendige capsules voor een betere opname. Citrulline is een aminozuur dat door het lichaam wordt aangemaakt. We vinden citrulline ook terug in voeding en vooral in Cucurbitaceae zoals kalebas, pompoen, komkommer, meloen en watermeloen. In tegenstelling tot andere aminozuren zit er geen citrulline in eiwitten. Citrulline kan echter wel worden omgezet in een ander aminozuur, namelijk arginine.

Ingrediënten:

1 capsule
L-citrulline // 750 mg
Antiklontermiddel: magnesiumzouten van vetzuren // 15 mg

2 capsules
L-citrulline // 1500 mg 

Aanbevolen dagelijkse dosis:

1 à 2 capsules 's ochtends bij de maaltijd.

Bewaar- en gebruiksadvies:
  • Koel en droog bewaren.
  • Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.
  • De aanbevolen dosering niet overschrijden.
  • Mag niet worden gebruikt door kinderen onder 12 jaar.
  • Aangezien er geen wetenschappelijke gegevens beschikbaar zijn, moeten zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven medisch advies vragen.
  • Bepaalde personen kunnen overgevoelig zijn aan citrulline.
Nettohoeveelheid:
60 capsules
Gegevens fabrikant:

Bio Life
Rue Camille Hubert 33
5032 Gembloux
België

Fabrikant

Bio Life
Rue Camille Hubert 33
5032 Gembloux
België

3 Reviews van Be-Life L-Citrulline 750

3,3van 5 sterren
  • 0
  • 2
  • 0
  • 1
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Geen merkbaar resultaat

    van Michel V. op 17/07/2024

    Na 1 maand gebruik, heb ik geen positieve werking ervan ondervonden, wat ik wel ondervond is een erge jeuk , daar heb ik wel af en toe last van, maar niet in die mate en ook niet zo aanhoudend, misschien kan dat toeval zijn, maar ik las wel dat L-citrulline omgezet wordt in L-arginine, waarbij huiduitslag en jeuk worden vermeld als mogelijke bijwerkingen.

  • OK

    van Michel V. op 11/11/2023

    Ik nam dit samen met L-Arginine om betere doorbloeding te krijgen voor koude handen en voeten. L-Arginine lijkt naar mijn mening efficiënter te werken.

  • goed

    van Andreea C. op 24/10/2023

    Mijn man is tevreden, hij gebruik dit samen met andere antioxidanten. Hij voelt zich goed, meer energie en goede moed.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".