logo

Care Plus Anti-Insect Lotion 50% DEET

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
-13%2
€ 14,38
€ 28,76 / 100 ml
Adviesprijs€ 16,48
Diergrootte: Geen data
Inhoud: 50 ml
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    1280221 / 8714024329024
  • Doseringsvorm
    Lotion
  • Fabrikant
    TROPENZORG BV

Productdetails & verplichte informatie

Care Plus Anti-Insect Lotion 50% DEET - het sterkste insectwerendmiddel voor de huid.
Verdere productinformatie
DEET is het sterkste insectwerendmiddel voor de huid. DEET is zeer effectief tegen verschillende gevaarlijke ziekteoverbrengers, zoals muggen en teken. Daarnaast heeft DEET een afwerende werking laten zien tegen stalvliegen, kriebelmuggen, goudoogdazen en (chigger)mijten*. DEET wordt geadviseerd voor bestemmingen waar een risico op malaria, dengue en gele koorts bestaat. DEET is geschikt voor alle bestemmingen, zowel ver weg, als dichterbij huis. Het percentage is bepalend voor de werkingsduur.

Sterkte insectwerendmiddel op basis van DEET
Geschikt voor alle bestemmingen
Effectief tegen muggen en teken
Biedt tot 10 uur bescherming tegen muggen
Biedt tot 5 uur bescherming tegen teken
Geschikt voor kinderen vanaf 18 jaar (Deet 50%)
Bevat de bittere geurloze stof Bitrex® om de kans op doorslikken te verkleinen
Verkrijgbaar in lotion en spray 
DEET is ook effectief tegen stalvliegen, kriebelmuggen, goudoogdazen en (chigger)mijten*.
Toepassing:
Care Plus® adviseert om de huid zoveel mogelijk met kleding te bedekken. Draag bij voorkeur een lange broek en shirt met lange mouwen. Voor optimale bescherming tegen beten en steken adviseren wij de gehele onbedekte huid in te smeren met Care Plus® Anti-Insect DEET (Natural of Sensitive). Breng het insectwerendmiddel gelijkmatig aan met de palm van de hand. Voor bescherming in het gezicht, verdeel een kleine hoeveelheid van het insectwerendmiddel met de vingers over het gezicht. Was vervolgens de handen en breng het aan op de rug van de hand. Houd de vingers altijd vrij i.v.m. consumptie van eet- of drinkwaren. Breng bij kinderen het insectwerendmiddel niet aan op lichaamsdelen die gemakkelijk in contact kunnen komen met ogen of mond, bijvoorbeeld de handen en onderarmen. Bij gebruik overdag, breng het  insectwerendmiddel tien minuten voor blootstelling aan direct zonlicht aan. In combinatie met een zonnebrandcrème breng je 30 minuten voor blootstelling aan de zon eerst de zonnebrandcrème aan. Breng vervolgens 20 minuten later (en 10 minuten voor blootstelling aan de zon) het insectwerendmiddel aan. Was vervolgens de behandelde delen van de huid goed met water en zeep wanneer de bescherming niet langer nodig is of wanneer er bijwerkingen ontstaan.

4 Reviews van Care Plus Anti-Insect Lotion 50% DEET

4,3van 5 sterren
  • 3
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Werkt goed

    van Ellen G. op 23/02/2024

    Werkt goed

  • Verwachting te hoog

    van Marina M. op 23/04/2019

    Ik verwachte meer van dit product, zachte voetjes wel Ok maar een heel gedoe et na afloop wat vettig nog in te balsemen voeten. Weggooi product spijtig want die slofjes zouden meermaals gebruikt moeten worden! Een gewone zalf is volgens mij zeker zo goed.

  • van Lisa S. op 02/11/2016

    Ik ben zeer tevreden over dit product. Het stinkt niet, verdeelt makkelijk en laat geen vettige laag achter. Bovendien werkt het echt wel tegen die vervelende muggen. Ik wordt normaal altijd gestoken en nu helemaal niet, top!

  • van Karine V. op 20/12/2012

    Voor bezoek aan een tropisch land is een product met 50% Deet een vereiste. Dit product voldoet hier aan en kan je dus zeker niet missen in je apotheek voor de tropen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".