Farmaline

Caudalie Vinergetic C+ 3-in-1 Vitamin C Energy Moisturizer

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
40 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4374039 / 3522930003502
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    CAUDALIE

Productdetails & verplichte informatie

1 Review van Caudalie Vinergetic C+ 3-in-1 Vitamin C Energy Moisturizer

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Goede geur en goede dagelijkse moisturizer, ook voor gevoelige huid

    van Amber D. op 14/04/2024

    Ik heb een erg gevoelige en reactieve huid, dus heb al veel gezichtscrèmes uitgeprobeerd. Bij deze heb ik geen enkele reactie. Ik ben er erg tevreden van. In de winter kan mijn huid soms erg droog zijn en dan vind ik de SOS crème van Caudalie nog beter, maar deze is goed voor dagelijks gebruik.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".