logo

Difrax Fopspeen Natural Glow in the Dark 12 Maanden+

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 6,29 / 1 stuks
€ 6,29
-10%
Adviesprijs€ 6,99
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    3229655 / 8711736055869
  • Doseringsvorm
    Speen
  • Merk
    difrax
  • Fabrikant
    DIFRAX

Productdetails & verplichte informatie

Dummy gemakkelijk te vinden in het donker
Verdere productinformatie
Opgelet: De kleur en/of het motief kan niet gekozen worden.

De Difrax Fopspeen Natural 12+ M voldoet aan de zuigbehoefte van je baby. Deze fopspeen is symmetrisch, wat je baby snel herkent en makkelijk(er) zal accepteren.
 
De ring van het Glow in the Dark speentje absorbeert het licht en gloeit in het donker. De grootte van het fopspeenschildje en die van het half gevulde zuiggedeelte zijn speciaal ontwikkeld voor baby’s vanaf 12 maanden.

Deze unieke fopspeen heeft een vlindervormig schildje, waardoor de fopspeen mooi past op het gezicht van je baby. De neusuitsparing zorgt ervoor dat je baby vrij kan ademen door de neus. Door de gaatjes is er extra luchttoevoer, wat huidirritatie voorkomt. Het zuiggedeelte van de 12+ M speen is iets harder dan bij de 6+ M maar zachter dan bij de 18+ fopspeen. De zuigstimulans neemt hierdoor af, wat de eerste stap is in het afleren van het speengebruik.

80 Reviews van Difrax Fopspeen Natural Glow in the Dark 12 Maanden+

4,8van 5 sterren
  • 69
  • 4
  • 6
  • 1
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Fopspeen

    van Bianca C. op 31/08/2024

    Ons dochtertje gebruikt haar fopspeen tot nu toe nog steeds en deze heeft ze al sinds haar geboorte, ze wilt geen andere dan deze vorming van fopspeen, het is ook wel interessant dat de fopspeen licht geeft maar af en toe in het donker licht de fopspeen niet op wat we beetje jammer vinden maar ons dochtertje wilt geen andere fopspeen.

  • 5

    van Shana B. op 21/11/2023

    Dit is de enige fopspeen die hij wil nemen. Super leuk dat hij snachts oplicht :))).prijs ook hier interessant. Dit is de enige fopspeen die hij wil nemen. Super leuk dat hij snachts oplicht :))).prijs ook hier interessant. Dit is de enige fopspeen die hij wil nemen. Super leuk dat hij snachts oplicht :))).prijs ook hier interessant. Dit is de enige fopspeen die hij wil nemen. Super leuk dat hij snachts oplicht :))).prijs ook hier interessant. Dit is de enige fopspeen die hij wil nemen. Super leuk dat hij snachts oplicht :))).prijs ook hier interessant.

  • Mag meer licht geven

    van Jana V. op 12/10/2023

    We kochten deze tut voor 's nachts in het bedje. De eerste nacht gaf deze voldoende licht, maar daarna was het niet meer voldoende om het te zien liggen in het donker. Vermoedelijk heeft het zeer direct zonlicht nodig, en is gewoon daglicht niet voldoende?

  • Hoe leuk!

    van Cassandra L. op 30/09/2023

    Hoe leuk dat er fopspenen bestaan dat lichtgeven in het donker. Dit is ideaal als cadeau bij een geboorte, ze waren hier aangenaam verrast mee! Dit product is zeer geschikt voor baby's en peuters, kan ook als afleiding zorgen als ze moeten slapen maae hier nog geen probleem mee gehad. Het merk is ook zeer goed en zeker te vertrouwen!

  • Licht niet op in donker

    van Jolien V. op 27/08/2023

    De fopspeen zelf is goed, wordt goed aanvaard door onze peuter. Het licht echter niet op in het donker, zelfs niet als je hem 15min onder een felle lamp legt. Hij blijft even verlicht en dan zie je hem niet meer. Compleet nutteloos natuurlijk als je baby na enkele uren op zoek gaat naar de fopspeen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".