logo

Nestlé® NAN® OptiPro® 2

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
800 g
€ 20,21 / 1 kg
€ 16,17
-15%
Adviesprijs€ 18,99
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3963055 / 7613037864304
  • Doseringsvorm
    Poeder
  • Merk
    Nestle
  • Fabrikant
    Nestlé Belgilux NV

Productdetails & verplichte informatie

Nestlé NAN Optipro 2 is een opvolgmelk voor baby's vanaf 6 maanden.
Verdere productinformatie

Nestlé NAN OPTIPRO 2 is een opvolgmelk voor baby's vanaf 6 maanden, wanneer zij geen borstvoeding krijgen. Het kan niet worden gebruikt ter vervanging van moedermelk gedurende de eerste zes levensmaanden en kan alleen deel uitmaken van een gevarieerde voeding. De unieke formule biedt een stevige basis voor het immuunsysteem van uw kind met vitamine A, C en D, ijzer en zink, een normale groei met zink, een normale ontwikkeling van de hersenen met omega-3 (ALA), een normale cognitieve ontwikkeling met ijzer en de ontwikkeling van de botten met calcium en vitamine D.

Fabrikant:
Nestlé Belgilux nv
Birminghamstraat 221
1070 Brussel
België

Bewaar- en gebruiksadvies:

Belangrijke mededeling:

Moedermelk is de ideale voeding voor baby's in de eerste maanden. Het is licht verteerbaar en zo samengesteld dat het voorziet in de behoefte aan voedingsstoffen en vocht gedurende de eerste zes maanden. Wanneer u vervangingsmiddelen voor moedermelk geeft als alternatief, volg dan zorgvuldig de aanwijzingen en bereidingsvoorschriften op de verpakkingen, want onjuiste bereiding van zuigelingenvoeding kan leiden tot nadelige gevolgen voor de gezondheid.

Wij raden u aan medisch advies in te winnen voordat u vervangingsmiddelen voor moedermelk gebruikt.

101 Reviews van Nestlé® NAN® OptiPro® 2

4,9van 5 sterren
  • 92
  • 8
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Goed

    van Jana V. op 12/12/2023

    Melkpoeder naar verwachting. Mengt makkelijk, geen klonters.

  • Nan optipro 2

    van Annelies E. op 27/07/2023

    Steeds in voorraad beschikbaar. Redelijke prijs, vaak in promotie. Gemakkelijke verpakking, doseerlepel is gemakkelijk te hanteren.

  • Tevreden klant

    van Sara V. op 18/04/2023

    Goeie melkpoeder voor ons zoontje. Gemakkelijk overgestapt van nan optipro 1 naar nan optipro 2

  • Nan optipro 2

    van Anneleen O. op 30/03/2023

    Zalig om een grote hoeveelheid te kunnen aankopen dochter is zeer tevreden van dus mama ook :)

  • Top

    van Leonie B. op 18/02/2023

    Ideale melk voor de start na 6 maandeb

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".