logo

Bambix Groeimelk Natuur 1 Jaar+

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 l
€ 2,27 / 1 l
€ 2,27
-8%
Adviesprijs€ 2,47
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3967619 / 5410441002955
  • Doseringsvorm
    Melk
  • Fabrikant
    INEX

Productdetails & verplichte informatie

Bambix Groeimelk Natuur 1 Jaar+ beantwoordt aan de specifieke behoeften van jouw kindje.
Verdere productinformatie
Vanaf 1 jaar gaat je kleintje elke dag opnieuw op avontuur en ontdekt hij of zij stapje voor stapje de wereld. De eerste stapjes, de eerste woordjes, elke dag iets nieuws leren… groeien vraagt veel energie.
 
Daarom is het belangrijk dat de voeding de juiste stoffen voorziet voor deze groei en ontwikkeling. De Bambix Complete Care formule geeft je kind de essentiële
voedingsstoffen voor de groei:
  • Ijzer en vitamine C voor een normale werking van het immuunsysteem
  • Calcium en vitamine D voor sterke botten
  • Vitamine B voor energie

Door rekening te houden met wat jouw kindje nodig heeft om te groeien, heeft Bambix Groeimelk Complete Care ontwikkeld. De groeimelk is een melkbereiding die is aangepast aan de voedingsnoden van kinderen vanaf 1 jaar. Het bevat de juiste hoeveelheid hoogwaardige eiwitten, onverzadigde vetten, complexe koolhydraten en is extra verrijkt met vitamines en mineralen én zonder toegevoegde suikers.

4 Reviews van Bambix Groeimelk Natuur 1 Jaar+

5van 5 sterren
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Favoriete melk

    van Titova V. op 23/05/2023

    Mijn dochter is dol op deze melk. Ze staat altijd klaar om het te drinken. En haar buikje is altijd in orde.

  • Baby's favorietje!

    van Severine U. op 11/05/2023

    M'n baby wou na een jaar borstvoeding geen melkpoeder drinken, maar was wel meteen vertrokken met deze melk. Ik geef hem gewoon koud en dat vindt hij heel lekker. Fijne verpakking, goed formaat.

  • Tussendoor

    van Sid T. op 20/03/2020

    Als vervanging van poeder. Jammer maar 3 dagen goed Ik wissel dit af met poedermelk om die reden. Het is makkelijk in gebruik wel !

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".