logo

BIBS Fopspeen Sage - Ivory vanaf 18 Maanden

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
2 St
€ 5,88 / 1 stuks
€ 11,75
Adviesprijs€ 11,95
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4136008 / 5713795130320
  • Doseringsvorm
    Fopspeen
  • Merk
    BIBS
  • Fabrikant
    PHARMA-PACK

Productdetails & verplichte informatie

Spenen voor baby's vanaf 18 maanden
Verdere productinformatie

Het Deense merk BIBS is al 30 jaar gespecialiseerd in het maken van fopspenen. Ze zijn uniek en retro, in een klassiek design met sobere en stoere kleuren. 
De tutjes zijn gemaakt van 100% natuurlijk rubber. Omdat ze natuurlijker aanvoelen hebben baby's hier soms een voorkeur voor.
De typische ronde vorm, die de huid niet schuurt of irriteert, lijkt op de vorm van de tepel, waardoor dit soms gemakkelijker wordt aanvaard door de baby. (Perfect voor moeders die borstvoeding geven.) 

Voordelen spenen van rubber:
- soepeler dan silicone
- voelen natuurlijker aan

Tutjes van Bibs voldoen aan de Europese veiligheidsregels.

Toepassing:

Eerste gebruik:
Voorafgaand de speen 5 minuten in gekookt water leggen. 

De daaropvolgende reinigingsbeurten:
Regelmatig reinigen door de speen te overgieten met kokend water. Laat het vervolgens afkoelen en duw het water dat in de speen is gekomen er uit. 

  • Reinig de fopspeen niet in de vaatwasser of in een microgolfsterilisator.
  • Leg het niet in de zon of te dicht bij een warmtebron, want hierdoor kan de speen gaan plakken en verkleuren.
  • Vervang de fopspeen om de 4 à 6 weken of als het barstjes begint te vertonen of gaatjes krijgt.

Door de zuigkracht en vocht van uw kindje, is het echter wel mogelijk dat de fopspeen kan vervormen.

14 Reviews van BIBS Fopspeen Sage - Ivory vanaf 18 Maanden

4,9van 5 sterren
  • 13
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Goede spenen voor baby-peuter

    van Nele D. op 24/06/2024

    Mijn peuter wil sinds baby enkel maar BIBS fopspenen. De speen heeft een zachte, flexibele textuur die duidelijk comfortabel is voor mijn kleintje. Het zijn veilige en gemakkelijke tutjes met vrolijke kleurtjes. We wassen ze samen met de flesjes. De fopspeen is licht van gewicht en blijft goed in de mond van mijn baby zitten, zonder dat hij constant uitvalt.

  • goed

    van Osselaer A. op 21/08/2023

    Leuke fopspeentjes van Bibs. Leuke kleurtjes ook. Het zouden niet zo'n goede fopspenen zijn voor de mondontwikkeling, maar als je ze niet de hele dag laat gebruiken, lijkt me dit ok. Onze dochter heeft deze tutjes het liefst.

  • Mooi!

    van Tine V. op 17/10/2022

    De fopspenen van BIBS ogen zeer mooi en zijn kwalitatief zeer goed. Wat wil een mens nog meer? Hele mooie kleuren. Wij zijn alvast fan!

  • Beste tut ever

    van Samira E. op 17/09/2022

    Beste fopspeen zeer aangenaam

  • Toptut

    van Marian C. op 13/08/2022

    We gebruiken deze al bijna 2 jaar. Kan niet tellen hoeveel we er al hebben gekocht. Mijn dochter blijft ze goed vinden.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".