Farmaline

Difrax Fopspeen Natural Woezel & Pip 20 Maanden+

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    4198503 / 8711736562862
  • Doseringsvorm
    Fopspeen
  • Merk
    difrax
  • Fabrikant
    OTC SOLUTIONS

Productdetails & verplichte informatie

Difrax Fopspeen Woezel & Pip Natural 2 Maanden+ - speciaal ontwikkeld voor kindjes vanaf 2 maanden.
Verdere productinformatie

De Difrax Woezel & Pip Fopspeen Natural 20+ Maanden Glow in the Dark, is speciaal ontwikkeld voor kindjes vanaf 20 maanden. Het siliconen zuiggedeelte is steviger en meer gevuld dan bij de 12+ maanden fopspeen, maar niet volledig gevuld zoals bij de 18+ maanden fopspeen. De 20+ maanden fopspeen wordt daarom beter geaccepteerd door kindjes die de 18+ maanden fopspeen te hard vinden.

De gehele ring van het Woezel & Pip speentje is Glow in the Dark, deze absorbeert het licht en gloeit in het donker. Woezel & Pip zijn de twee liefste hondenvriendjes ooit. Je vindt ze op de Woezel & Pip Natural fopspenen in 5 verschillende maten. De Difrax fopspenen hebben een vlindervormig schildje. Hierdoor blijft het neusje vrij en sluit de speen mooi op het gezichtje aan. De gaatjes in het schildje zorgen voor extra luchttoevoer, dit voorkomt huidirritatie. De grootte van het fopspeenschildje is speciaal ontwikkeld voor kindjes vanaf 20 maanden.De Natural speentjes hebben een ronde symmetrische vorm, wat de meeste baby's het makkelijkst accepteren. De Difrax fopspenen zijn in samenwerking met logopedisten en tandartsen ontwikkeld.

Toepassing:

Advies: vervang de speen iedere 6 weken. Trek dagelijks aan het zuiggedeelte om te controleren of de speen onbeschadigd is. Is de fopspeen beschadigd? Vervang deze dan meteen.

1 Review van Difrax Fopspeen Natural Woezel & Pip 20 Maanden+

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Handig

    van Maaike V. op 29/07/2022

    Ik gebruik deze fopspeen voor mijn dochter in haar bedje. Ze is nu op de leeftijd gekomen dat ze ze zelf kan nemen en zoeken. In het donker is dit dus super handig 's nachts voor haar maar ook voor mij. Tijdsbesparend en minder gehuil voor de fopspeen 's avonds en 's nachts. Win win dus voor beiden.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".