logo

Bausch & Lomb Geconcentreerde reinigingsvloeistof

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
30 ml
€ 33,03 / 100 ml
€ 9,91
-5%
Adviesprijs€ 10,43
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    600718 / 7391899837871
  • Doseringsvorm
    Bewarings-en-reinigingsoplossing
  • Fabrikant
    Bausch + Lomb Pharma

Productdetails & verplichte informatie

Bausch & Lomb Concentrated Cleaner is een reinigingsvloeistof voor harde zuurstofdoorlaatbare lenzen.
Verdere productinformatie

Bausch & Lomb Concentrated Cleaner is een reinigingsvloeistof voor harde zuurstofdoorlaatbare lenzen. Elke avond schone en gedesinfecteerde harde zuurstofdoorlatende contactlenzen.

Toepassing:
  • Was je handen met een milde zeep (gebruik nooit een zeep die crème, lanoline of geurstoffen bevat).
  • Wrijf beide kanten van de lenzen met 2-4 druppels reinigingsvloeistof in de palm van je hand gedurende 20 seconden.
  • Verwijder alle sporen van de reinigingsvloeistof door de lenzen grondig af te spoelen met vers kraanwater.
  • Doe de lenzen in een lege lenshouder.
  • Vul deze met verse reinigingsvloeistof.
  • Laat de lenzen minimaal 4 uur (of de hele nacht) in de vloeistof staan.

Elke morgen

  • Was je handen met een milde zeep (gebruik nooit een zeep die crème, lanoline of geurstoffen bevat).
  • Haal de lenzen, na minimaal 4 uur weken, uit de lenshouder.
  • Bevochtig de lenzen met verse reinigingsvloeistof, voor extra comfort, indien gewenst.
  • Zet je lenzen in.

Reinig de binnenkant van de lenshouder grondig met heet water en droog deze aan de lucht. Vervang je lenshouder maandelijks.

Actieve ingrediënten:

Actief bestanddeel: Alkylethersulfaat (8.0% w/w)

Overige bestanddelen: Natriumchloride, fosfaatbuffer, tri-quarternaire cacaogebaseerde fofolipide, silicagelsuspesie; met titaniumdioxide.</

Bausch & Lomb Geconcentreerde reinigingsvloeistof

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!