logo

Panacur Puppy 100mg/ml

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
€ 22,74 / 100 ml
€ 22,74
-37%
Adviesprijs€ 36,11
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    1497866 / 5425014923100
  • Doseringsvorm
    Suspensie
  • Fabrikant
    INTERVET BELGIUM

Productdetails & verplichte informatie

Suspensie voor oraal gebruik.
Verdere productinformatie
Voor de behandeling van honden en puppies geïnfecteerd met onvolwassen en volwassen vormen van gastro-intestinale rondwormen en eveneens voor de behandeling van lintwormen (Taenia spp.) bij honden. Honden en puppies: Toxocara canis (volwassen en immature stadia), Toxascaris leonina (volwassen stadia), Ancylostoma caninum (volwassen en immature stadia), Uncinaria stenocephala (volwassen en immature stadia), Trichuris vulpis (volwassen stadia), Taenia pisiformis (volwassen stadia).
Eveneens voor de behandeling van longworm bij honden (Oslerus osleri).
Toepassing:
De basisdosering is 50 mg fenbendazol per kg levend gewicht gedurende 3 opeenvolgende dagen.
Voor de behandeling van Oslerus osleri is het aangewezen om gedurende 8 dagen te behandelen en na een interval van 1 week de behandeling te herhalen gedurende 8 dagen.

Honden en puppies:
LichaamsgewichtDosering
tot 1 kg0,5 ml per dag gedurende 3 dagen
1 tot 2 kg1 ml per dag gedurende 3 dagen
2 tot 4 kg2 ml per dag gedurende 3 dagen
4 tot 6 kg3 ml per dag gedurende 3 dagen
6 tot 8 kg4 ml per dag gedurende 3 dagen
8 tot 10 kg5 ml per dag gedurende 3 dagen
meer dan 10 kg5 ml per dag gedurende 3 dagen
+ 0,5 ml voor iedere bijkomende kg gewicht

Puppies behandelen vanaf de leeftijd van 2 weken en voor de verdere behandeling dient de dierenarts geraadpleegd te worden.
De behandeling herhalen wanneer een natuurlijke infectie met parasitaire wormen optreedt.

Afhankelijk van de epidemiologische situatie (nauw contact met kinderen, buitenleven, veelvuldig contact met andere honden, verhoogde infectiedruk, dracht, gebruik voor de jacht…), kan in de meeste gevallen een profylactische routinebehandeling van 2 tot 4 maal per jaar geadviseerd worden voor volwassen dieren.

Voor honden die in een kennel verblijven is een meer frequente behandeling met een interval van 6-8 weken aan te bevelen. Uw dierenarts kan hierover meer informatie verstrekken.

6 Reviews van Panacur Puppy 100mg/ml

5van 5 sterren
  • 6
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Ontworming

    van Pascale H. op 28/03/2024

    Ik gebruik deze ontworming voor mijn konijnen Zeer goed resultaat

  • Ontworming

    van Anita S. op 13/01/2024

    Vanaf 2weken worden ze ontwormd tot 8 weken Is een heel goede ontworming vooral tegen gardia

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".