Goede resultaten
van Chantal D. op 07/12/2023
Zeer goede resultaten met dit product. Gebruikt bij een paard met zware artrose
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Zeer goede resultaten met dit product. Gebruikt bij een paard met zware artrose
Che mix is het beste product ter ondersteuning van peesletsels en tegen-bij hoefbevangenheid. Het is pijnstillend, zorgt voor een goede doorbloeding. Mijn paard krijgt elke dag een schepje door zijn slobber en hij vindt het heerlijk. We gebruiken dit al meer dan 12 jaar daar hij ooit een blijvend peesletsels heeft gehad. Hij wordt er volledig mee ondersteund. Ik raad het zeker aan.
wij geven deze reeds meerdere jaren aan onze pony en hij is nu 32 jaar met chronische hoefbevangheid en PPID en hij voelt zich goed ermee. Wel dagelijks de juiste hoeveelheid blijven geven.
Ik kocht Chemix op aanraden van de dierenarts omdat mijn pony hoefbevangen was. Ze heeft het de vorige, hete zomer gekregen door de suikers in het gras. Het helpt wel degelijk, maar je moet het lange tijd gebruiken. Ik was even gestopt en ze had het terug. Nu geef ik elke dag hiervan en nu is ze weer prima in orde.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".