logo

Ipakitine Hond/Kat

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
60 g
€ 31,73 / 100 g
€ 19,04
-22%
Adviesprijs€ 24,45
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    2941094 / 3605874173910
  • Doseringsvorm
    Poeder
  • Fabrikant
    Vétoquinol SA Tarare

Productdetails & verplichte informatie

Ipakitine Hond/Kat - Aanvullend diervoeder voor katten en honden.
Verdere productinformatie

De werking van Ipakitine vindt plaats in het maagdarmstelsel waar het effect heeft op het fosfaat- en calciumgehalte. Het calciumcarbonaat bindt fosfaten in de voeding en voorkomt hiermee opname via de nieren. Een verminderde opname van fosfor vertraagt de progressie van nierfalen. Chitosan absorbeert uremische toxines zoals creatinine, ureum, indoxylsulfaat en fosfaat in het maagdarmstelsel en beperkt hiermee de belasting van de nieren. Ipakitine is zeer smakelijk en zal door de hond/kat goed opgenomen worden.

Type diervoeder:
Dieetvoeder

24 Reviews van Ipakitine Hond/Kat

4,8van 5 sterren
  • 21
  • 1
  • 2
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Ipakitine hond

    van Helena V. op 19/03/2023

    Mijn hond heeft chronisch nierfalen en dit poeder helpt om de phosfor waarden te verlagen

  • Geschikt voor hond met nierproblemen

    van Fauve D. op 14/10/2021

    Uit de bloedresultaten bleek dat de nierwaarden van mijn hond niet zo goed waren. Zijn fosfaat gehalte was ook te hoog. Op aanraden van de DA dit supplement gaan geven, omdat calcium fosfor aan zich bindt en er zo voor zorgt dat de nieren minder belast worden. Mijn hond vind dit poeder alvast zeer lekker want hij eet zijn brokken met plezier op. Er zit ook een handig maatlepeltje bij.

  • goed

    van Van Vlierberghe W. op 24/09/2021

    makkelijk te gebruiken een poeder voor ondersteuning van de nieren en is zeer makkelijk onder yogurt of hun eten of drinken te verdelen te mengen en het werkt echt een aanrader voor u hond

  • goed product

    van Claudine T. op 26/08/2021

    geen probleem, gekregen wat ik vroeg. mijn hond heeft nierproblemen, dus waren we verplicht om dit product aan te schaffen. product is hier een pak goedkoper dan bij de dierenarts

  • poeder kat bij nierziekte

    van Stefanie D. op 29/04/2021

    onze kater lijdt aan chronisch nierfalen en de dierenarts raadde aan om een supplement over de brokjes te strooien. Mengen met een druppel water en zo krijgt onze kater toch de nodige medicatie binnen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".