WERKT
van Bert H. op 14/05/2022
Dit product werkt prima bij ontstekingen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Dit product werkt prima bij ontstekingen.
Homeopathisch product in een handige verpakking . Met een effectieve werking, zonder bijwerkingen . Inname met een klein beetje water, geen slechte smaak .
Degene die ons deze druppels voorschrijft zegt dat farmaline prijs prima is in verhouding tot de inhoud van de flesjes. De aflevering is perfect, discreet en snel.
En middel wat mij eerder hielp om van mijn aanhoudende keelpijn af te komen, nu om mijn geïrriteerde keel te genezen na een periode van kriebelhoest. Om te beginnen neem ik elk uur 10 druppels in, zo uit het flesje in de mond druppelen. Dan, als het beter gaat, afbouwen tot 3 keer per dag.
Super product bij beginnende keelpijn. Zowel voor volwassenen als bij kinderen. We nemen dit ook altijd mee in onze reisapotheek. Kan zelfs een kerlontsteking afwenden als he dit product bij de eerste symptomen neemt.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".