Nux vomica
van Johan S. op 04/04/2024
Goed product, ik had last van oprispingen en die zijn weg na 1 volledig buisje in te nemen elke dag een kwartier voor het avondeten.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Goed product, ik had last van oprispingen en die zijn weg na 1 volledig buisje in te nemen elke dag een kwartier voor het avondeten.
Goed homeopathisch product
Door zijn kleine formaat neem je deze granules overal meer naartoe. Vanaf de eerste klachten verschijnen, kunnen deze granules ingenomen worden. Meteen verlichting van de symptomen.
Helpt goed als je misselijk bent. Handig klein formaat om mee te nemen. Ik neem 5 korrels per keer.
Heel goed als je je misselijk voelt
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".