Perfect
van Jacqueline L. op 06/02/2024
Goede steunkousen. Beter 140 den dan 70.
Steunkousen 140 denier (19 / 22 mm Hg)
Maattabel
|
Schoenmaat |
T1 |
35/38 |
T 2 |
36/37 |
T 3 |
38/39 |
T 4 |
39/40 |
T 5 |
40/41 |
T 6 |
42/43 |
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Goede steunkousen. Beter 140 den dan 70.
Perfect passende kniekousen, voor in de zomermaanden, Ze geven steun en zijn toch licht en gemakkelijk om aan te trekken. Mooi van kleur, echt een goede deal !
Behoorlijke afhandeling van het gekochte product ,vind de aanduiding van de maten moeilijk te beoordelen volgens de voet maat ,zeker goede kwaliteit en voordelig in prijs.
UITSTEKEND PRODUCT ZOALS BESCHREVEN WERD - GOED VOOR LYMFOEDEEM
De kniekous voor de zomer in een mooie kleur, het benadert heel goed de eigen huidskleur. Het materiaal is stevig maar blijft elegant. Qua maat is het soms beter een grotere maat te nemen dan de schoenmaat.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".