logo

Thuasne Ligaflex Manu Pols Links Zwart T2

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
  • Productcode / EAN
    1644301 / 3401044528395
  • Doseringsvorm
    Verband(en)
  • Fabrikant
    THUASNE BENELUX

Productdetails & verplichte informatie

Polyamide 62%, Polyester 34%, Katoen 3%, Elastan 1%
Verdere productinformatie

Polsbrace waarmee de duim en de pols worden geïmmobiliseerd m.b.v. twee röntgen transparante vormpassende baleinen.

Verbeterd comfort door 3D weefsel.

Het systeem met een dubbele riem garandeert een homogene steun.

Belangrijke informatie:
  • Lichte verstuiking van pols en/of duim (functionele behandeling).
  • Ernstige verstuiking van de duim en breuk van de scaphoïdum (postoperatieve behandeling).
  • Peesontsteking en tendinopathie van pols en duim.
  • Ontstekende fasen van reumatische pathologiën.
Toepassing:

Aanbevelingen bij het plaatsen van de polsbrace:

Zorg bij aantrekken dat alle banden los zijn. Laat de Ligaflex Manu om je hand glijden en plaats je duim in daarvoor bestemde opening, tot de brace op zijn plaats zit. Bevestig de enkele band om je onderarm middels de spangesp. Bevestig de dubbele band om je pols. Bevestig de enkele band om je duim. Je hebt de mogelijkheid om met de dubbele banden de druk te verplaatsen. Hiermee kun je het comfort verhogen.

Voorzorgsmaatregelen:

De aanbevelingen volgen van de leverancier, die het artikel heeft voorgeschreven of geleverd. In geval van ongemak, deze leverancier raadplegen. Opbergen op kamertemperatuur, bij voorkeur in de originele doos. Wegens mogelijke problemen met hygiëne en functioneren, raden we je sterk af om dit product te hergebruiken voor de behandeling van een andere patiënt. Mocht dit toch gebeuren, dan valt het hergebruik volledig onder de verantwoordelijkheid van wie die beslissing genomen heeft, en dan vervalt automatisch de garantie van Thuasne.

Onderhoud:

De spalk verwijderen alvorens de polsbrace te wassen. Uitsluitend met de hand wassen op 40ºC met een fijnwasmiddel zonder bleekmiddel of wasverzachter. Van water ontdoen door te persen, niet wringen. Drogen buiten bereik van een warmtebron.

2 Reviews van Thuasne Ligaflex Manu Pols Links Zwart T2

4,5van 5 sterren
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Jill G. op 07/12/2016

    Heel goed product maar het vastmaken van de duim kan slechts in 1 richting. Kleefstrip van duim kan niet overal gekleefd worden en kan er slechts één richting geïmmobiliseerd worden.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".