logo

Hartmann Zetuvit E 10 x 10cm 413860

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
-7%2
€ 11,89
€ 0,24 / 1 stuks
Adviesprijs€ 12,79
Kenmerken: Niet steriel
Inhoud: 50 pc(s)
Afmetingen patch: 10 cm x 10 cm
Grootte: Geen data
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    2113710 / 4049500996242
  • Doseringsvorm
    Compressen
  • Merk
    Hartmann
  • Fabrikant
    PAUL HARTMANN

Productdetails & verplichte informatie

Absorberend verband. Non-steriel.
Verdere productinformatie

Alle oppervlakkige, matig tot sterk exsuderende wonden, zoals chirurgischewonden of veneuze beenulcera. Kan bij diepe wonden worden gecombineerd met bijvoorbeeld Sorbalgon®. Bij geïnfecteerde wonden dan wel wonden met een hoog infectierisico kan het verband met Atrauman® Ag worden gecombineerd. Zetuvit® E mag niet worden gebruikt voor droge wonden, op blootliggend boten spierweefsel en pezen.

Het verband heeft een uitstekend absorptievermogen en neemt exsudaat snelop. Het verband is goed te combineren met andere soorten verbanden zoals zalfkompressen of calciumalginaten.

Toepassing:

Zetuvit® E kan al naargelang de plaats van de wond wordenvastgezet met een zwachtel, tape, een kousverband of een fixeernet.

37 Reviews van Hartmann Zetuvit E 10 x 10cm 413860

4,8van 5 sterren
  • 32
  • 4
  • 1
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Vochtopname van het verband van afmeting 10 op 10 cm

    van Carina B. op 07/02/2024

    Het gaat om een absorberend verband op wonden van een grote oppervlakte. Het is ideaal voor het opslorpen van de wonden over een relatief grote wonde. Indien het verband door het vocht dat uit de wonde komt werd opgenomen, kan je een ander verband aanbrengen. Dit gebeurt telkkens als het verband vol is.

  • kompres

    van Angelique L. op 30/01/2024

    wordt gebruik na een operatie heel gemakkelijk

  • Perfecte pads

    van Mislaiky G. op 12/12/2023

    Deze pads zijn supergoed voor wonden en nemen tamelijk vocht op het voordeel is dat ge ze in verschillende maten kunt kopen en doen hun werk voldoende

  • Zetuvit

    van Hilde V. op 29/11/2023

    Zeer goed product Kleeft niet aan de wonde en kleeft niet aan de huid. Vooral interessant als het over langere periode moet gebruikt worden

  • Zetuvit E

    van Jeannine V. op 21/11/2023

    goed verband, gebruik ik al jaren, wegens ulcus

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".