Billendoekjes
van Hanne D. op 08/08/2022
Ik gebruik deze als billendoekjes in combinatie met liniment. De doekjes zijn zacht voor de huid en scheuren niet.
Mesoft reinigt huid en wonden effectief. Dankzij de non-woven samenstelling is Mesoft zacht voor de huid en niet schurend voor wonden. Mesoft-kompressen geven minder deeltjes af dan geweven kompressen en zijn absorberender.
Gebruikt naast een interface (Mepitel®, Mepilex® Transfer), een alginaat (Melgisorb® Plus) of een ander primair verband, helpen Mesoft-kompressen overtollig exsudaat te absorberen.
Reiniging / Antisepsis van een wond:
Reiniging / Antisepsis van gezonde huid vóór de operatie:
Absorbeer exsudaten naast een primair verband:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik gebruik deze als billendoekjes in combinatie met liniment. De doekjes zijn zacht voor de huid en scheuren niet.
Deze niet-steriele kompressen zijn extreem zacht. Ideaal voor mensen met een erg gevoelige huid. De kompressen kan je verkrijgen in verschillende formaten (5X5cm-10X10cm,...) Prijs versus kwaliteit van de kompressen is meer dan voldoende m.a.w. zeker aan te raden!
Mesosoft niet-steriele doekjes wordt door de thuisverpleging dagelijks gebruikt om de wonde uit te spoelen en af te dekken. De afmeting is daarvoor perfect.
Prijs kwaliteit verhouding zit ontzettend goed bij deze mesoft kompressen in grote verpakking! Zeer handig wanneer je grote hoeveelheden compressen gebruikt.
trés economique
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".