Wondgenezing
van Marion H. op 22/07/2020
Zeer goede Wondgenezing en normaal formaat tube zoadt de helft niet in de vuilbak belandt. Zeer tevreden met deze gel.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Zeer goede Wondgenezing en normaal formaat tube zoadt de helft niet in de vuilbak belandt. Zeer tevreden met deze gel.
One tube asap require
Zeer tevreden. Heb dit gebruikt bij de eerste verzorging van mijn lichte tweedegraadsbrandwond op mijn pols. Het hield dit mooi vochtig en verwijderde vuil. Sterk alternatief als flamigel niet voldoet voor de ernst van de brandwond.
Ideaal om te gebruiken bij brandwonden of schaafwonden. Het legt een dikke film over de wonde, die wit uitslaat en blijft hechten tot je het eraf wast. Essentieel om in huis te hebben bij kindjes die geregeld vallen.
helpt goed tegen brandwonden
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".