logo

3M Coban 2 Lite Compressiesysteem 2 Lagen voor ABPI

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
2 St
€ 15,55 / 1 stuks
€ 31,10
-6%
Adviesprijs€ 33,08
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    2658524 / 4046719291694
  • Doseringsvorm
    Verband
  • Fabrikant
    3M Belgium bvba / sprl

Productdetails & verplichte informatie

Het eerste 100% korte rek, semi-cohesief dual-strip compressiesysteem
Verdere productinformatie

Het 3M™ Coban™ 2-lagen compressiesysteem is aangewezen voor de behandeling van oedeem in de onderste ledematen ingevolge veneuze beenulcera en aanverwante aandoeningen.

3M™ Coban™ 2-lagen compressiesysteem verstrekt efficiënte compressie bij oedeem.

De eerste windel is de binnenste comfortband en bestaat uit open-cel polyurethaanschuim gelamineerd met latexvrije 3M™ Coban™. Deze band wordt als eerste laag aangebracht met de schuimzijde tegen de huid en zorgt zo voor een absorberende, zachte en comfortabele laag die goed op de huid houdt, met een miniem risico op afzakken van het verband.

De tweede laag bestaat uit latexvrije Coban™, aangepast om compressie te geven. Bij het aanbrengen kleeft de tweede laag op de eerste, wat resulteert in een dun en comfortabel compressieverband dat patiënten toelaat hun normaal schoeisel te dragen.

De materialen zijn ontworpen om intelligente compressie te geven waardoor de cohesieve lagen uiteindelijk een niet-elastisch geheel vormen dat zorgt voor de optimalisatie van de spierpomp van de patiënt en zo oedeem vermindert en de heling bevordert.

Coban™ 2-lagen compressiesysteem werd ontworpen voor effectieve compressie en dagdagelijks comfort.

2 Reviews van 3M Coban 2 Lite Compressiesysteem 2 Lagen voor ABPI

4,5van 5 sterren
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Martine V. op 06/07/2018

    Schitterend product - enorm efficiënt voor het behandelen van lymfoedeem correcte levering op het vooropgestelde moment alles perfect in orde en netjes verpakt zeker voor herhaling vatbaar

  • van Eastbird A. op 09/03/2013

    Het is héél handig in gebruik én het voelt ook héél goed aan! Allé ja, je kan het beter niet nodig hebben hé maar als je het wél nodig hebt, is het belangrijk dat je er verder geen last mee hebt dus is dit wél een aanrader! Goedkoop zijn die dingen allemaal niet, maar soms kan je beter iets duurder nemen, dan ben je vaak goedkoper gesteld dan met iets goedkoper waarvan je véél meer nodig hebt!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".