Doeltreffend
van Francine B. op 19/01/2024
Door gebruik worden hand en vingers terug wat soepeler in beweging
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Door gebruik worden hand en vingers terug wat soepeler in beweging
Heel tevreden met de aankoop van dit artikel. Nav mijn fibromyalgie ervaar ik vaak stijfheid in mijn handen. Dit balletje helpt mij om op een milde en zachte manier oefeningen te doen. Een aanrader!
Goed om oefeningen mee te doen, als u hand wat kracht kwijt is.
Iets harder dan verwacht, maar daar ik niet echt mag knijpen, enkel roloefeningen doen, is hij werkelijk ideaal. Heb normale grootte handen, niet klein en niet groot dus, en het formaat is erg aangenaam.
De press-bal is een uitstekend hulpmiddel bij handrevalidatie. Praktisch in gebruik en gemakkelijk overal mee te nemen. Ben er zeer te reden over en raad het iedereen aan.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".