Ideaal bij droge ogen
van Dieter D. op 26/05/2023
Ideaal voor droge ogen te verfrissen. Kan ook gebruikt worden als je lenzen draagt wat zeker een pluspunt is. Lenzen moeten niet uitgedaan worden voor gebruik!
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ideaal voor droge ogen te verfrissen. Kan ook gebruikt worden als je lenzen draagt wat zeker een pluspunt is. Lenzen moeten niet uitgedaan worden voor gebruik!
Ik ben zeer tevreden van de "comfort drops 15ml". Mijn ogen zijn minder droog en de vloeistof irriteert niet in de ogen. Ik heb al veel producten gebruikt maar vind deze toch de beste die ik al heb geprobeerd. Ik raad dit product aan. Prijs-kwaliteit is dit een 10-10. Dankzij Farmaline is er ook een snelle verzending en aan een zeer goede prijs.
Ik koop regelmatig dat soort product, van om het even welk merk, en was altijd tevreden. Toen ik deze druppels de eerste keer gebruikte, had ik een prikkend gevoel in mijn beide ogen. Ik dacht dat ik misschien te lang met droge ogen had rond gelopen en dat het wel zou over gaan. Maar dan meer dan een week gebruik, had ik nog steeds dat prikkend, on aangenamer gevoel. Ik gebruik het dus niet meer.
'k Had al jaren last van geïrriteerde ogen. Eerst werd gedacht dat het een allergie was, later dacht men aan een reactie op huisstofmijt... uiteindelijk werd de oorzaak gevonden. “droge ogen syndroom”. Ik ben maanden geleden aan de slag gegaan met Comfort drops. Het product heeft zijn naam ECHT niet gestolen. Het is het waardig. Ik raad het aan voor iedereen die last heeft van rode ogen, gevoel alsof er zand in zit. Ogen die branden en-of jeuken. Kies voor Comfort drops en je voelt binnen enkele ogenblikken een aangenaam verschil. De druppels voelen een beetje "vol" van structuur aan, zeker niet waterig. Al snel vormen ze een soort van film over je ogen die voor verzachting zorgt. Een aangenaam gevoel met langdurig effect. Wat mij betreft...een absolute aanrader!!!
sinds corona onze wereld overheerst kijken we nu met zen allen veel te veel tv of we zijn bezig op laptop of smartphone wel dat doe ik dus ook en heb ondervonden dat na een tijdje mijn ogen wat begonnen te prikken en ik moest ook veel in mijn ogen wrijven om ze ik denk wat vochtegir te maken dus heb ik dan maar deze oogdruppels besteld en smorgens smiddags en savonds een druppel of 2 in elk oog even dicht houden en met de ogen draaien en je voelt de verlichting meteen ik raad het aan zeker omdat de prijs en kwaliteit zeer goed zijn dus conclusie - zeer tevreden ogen
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".