logo

Quies Neusspreider Large

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
1 St
€ 17,50 / 1 stuks
€ 17,50
-9%
Adviesprijs€ 19,30
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3325966 / 3435171571009
  • Doseringsvorm
    Apparaat
  • Fabrikant
    QUIES

Productdetails & verplichte informatie

Spreidt neusgaten om neusademhaling te bevorderen
Verdere productinformatie

De Quies anti-snurk neusdilatator (ook wel neusspreider of neusklem genoemd) geeft je onmiddellijk het gevoel dat je makkelijker ademt, waardoor snurken vermindert.

De anti-snurk neusspreider spreidt zachtjes de neusvleugels zodat het makkelijker wordt om door de neus te ademen. Hij kan ook worden gebruikt tijdens sportactiviteiten (hardlopen, fietsen, enz.). Hij vergroot de hoeveelheid lucht die door de neus wordt ingeademd, die warmer en meer gefilterd is dan de lucht die door de mond wordt ingeademd, waardoor de sportprestaties verbeteren.

Verkrijgbaar in 2 maten (groot en klein-medium).

Kleine maat: 5 mm neusgat / Large: 6,5 mm neusgat

Toepassing:

De neusspreider moet voor en na gebruik worden afgespoeld.

Wanneer je de dilator voor de eerste keer gebruikt, kijk dan naar jezelf in de spiegel om er zeker van te zijn dat de dilator correct is ingebracht. De dilator is correct geplaatst wanneer de twee vleugels de twee neusholtes uit elkaar spreiden en de clip die de twee vleugels verbindt het neustussenschot raakt. Elke dilator kan 3 maanden worden gebruikt en moet daarna worden vernieuwd.

Voorzorgsmaatregelen voor gebruik:
De dilator mag alleen in de neus worden ingebracht om de neusholte te openen. De dilator is niet geschikt voor kinderen jonger dan 12 jaar. Houd de dilator buiten het bereik van jonge kinderen om verstikkingsgevaar te voorkomen.

Contra-indicaties:
Als je niet in staat bent om het op de juiste manier in je neus in te brengen of als het je ademhaling niet verbetert, raadpleeg dan een KNO-arts. Als het irritatie veroorzaakt, bent u mogelijk allergisch voor het plastic van het product.

Voor zover bekend zijn er tot nu toe geen allergische reacties gemeld.

17 Reviews van Quies Neusspreider Large

4,1van 5 sterren
  • 10
  • 2
  • 3
  • 1
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Vrij ademhalen

    van Marc D. op 07/12/2023

    Heb andere types geprobeerd. Dit type werkt prima. Het juiste formaat is wel belangrijk. Ook de juiste manier van plaatsen in de neus. Dat is wat proberen in het begin maar eens gevonden is het zeer eenvoudig te plaatsen. Ik gebruik het niet tegen snurken of apneu, enkel om vrijer adem te halen gedurende de nacht en het verschil merk je duidelijk.

  • Goede neusspreider

    van Peter V. op 22/11/2023

    Goed maar hij valt kleiner uit dan verwacht. Als er medium op de verpakking stond zou ik het beter snappen.

  • Ik was sceptisch maar het overtreft mijn verwachtingen

    van Leen V. op 25/05/2023

    Ik was sceptisch maar het product overtreft mijn verwachtingen. Mijn partner heeft last van allergieën (hooikoorts onder andere) waardoor hij tijdens het allergieën seizoen elke nacht snurkt. Dit is zeer vervelend als partner omdat ik er echt wakker van lig. Oorstopjes helpen jammer genoeg niet tegen het lawaai. Ik botste op dit product en zag de goede reviews dus ik vond het de moeite waard het te proberen. En het overtreft mijn verwachtingen. Het gesnurkt is zo goed als weg. Hier en daar misschien 1 klein snurkje maar dat is zeldzaam. Ik word er in ieder geval niet meer wakker van, en mijn partner lijkt ook een betere slaapkwaliteit te hebben. Ik dacht dat het product groter zou zijn maar het is echt klein en makkelijk in te brengen. Volgens mijn partner voel je het ook niet zitten. Zeker de moeite om te proberen. Enkel jammer dat je het maar 3 maanden kan gebruiken. Ik vind geen reden waarom je het niet langer kan gebruiken als je het goed reinigt. Ondanks dit kleine detail zou ik het zeker terug kopen.

  • Heel tevreden

    van Kris M. op 14/04/2022

    Helpt erg goed bij ademhaling . Het snurken word verholpen .

  • Quies Neusspreider Large 1 st

    van Margareta V. op 11/03/2022

    2x gebruikt in slaap verleidde ik dit, daar de maat te groot was. Kleinere besteld en deze levert succes.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".