logo

Mercurochrome Vloeibare Pleister Aften en Kleine Wondjes

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
6 ml
€ 132,67 / 100 ml
€ 7,96
Adviesprijs€ 7,99
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3344918 / 3160921521019
  • Doseringsvorm
    Pleister
  • Fabrikant
    URGO

Productdetails & verplichte informatie

Vloeibare pleister klaar voor gebruik voor de behandeling van aften en van kleine wondjes in de mond.
Verdere productinformatie
Vloeibare pleister klaar voor gebruik voor de behandeling van aften en van kleine wondjes in de mond
(1 tot 2 per aanval diameter < 1 cm)
 
Aften:
Het betreft een oppervlakkig letsel van het mondslijmvlies dat zich manifesteert door een pijnlijk zweertje met duidelijke randen en een witte ondergrond, omgeven door felrood slijmvlies.
Men weet niet goed waardoor deze veroorzaakt worden, maar sommige factoren kunnen het ontstaan hiervan bevorderen: erfelijkheid, bepaalde voedingsmiddelen, fysiek letsel (beten in het mondslijmvlies, kunstgebit), bepaalde geneesmiddelen, stress of hormonen.
 
Eenmaal aangebracht, wordt er een zichtbaar, dun en soepel beschermend laagje gevormd dat:
- Tot 4 uur voedsel en speeksel isoleert.
- Snel en blijvend de pijn verlicht.
- De genezing bevordert.
Toepassing:

Voor volwassenen vanaf 18 jaar.

  • Strijk met een zijde van de spatel over de rand van de flacon.
  • Breng de resterende hoeveelheid zodanig met het uiteinde van de spatel aan dat de aft of het wondje goed bedekt wordt.
  • Laat een tiental seconden drogen en sluit vervolgens uw mond: er wordt een zichtbaar laagje gevormd.
  • Als het laagje de aft of het wondje niet goed lijkt te bedekken, herhaalt u de handeling.
  • Zo vaak als nodig is herhalen, tot 4 keer per dag en bij voorkeur voor de hoofdmaaltijden, tot volledige genezing is opgetreden (3 tot 5 dagen).
  • Zolang het laagje zichtbaar is, hoeft het product niet opnieuw toegepast te worden.
  • De hygiëne van het product wordt gegarandeerd door de samenstelling hiervan, de spatel hoeft dan ook na gebruik niet gereinigd te worden.
  • Na gebruik de flacon goed sluiten.

22 Reviews van Mercurochrome Vloeibare Pleister Aften en Kleine Wondjes

4,7van 5 sterren
  • 16
  • 6
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Maakt aften minder pijnlijk

    van Philine V. op 26/12/2023

    De vloeistof is handig aan te brengen. Het droogt vrij vlot en vormt dan een plijster. Het prikt slechts een beetje. Het blijft zelfs hangen tijdens het eten en drinken. Het duurt wel enkele dagen voordat de aft verdwenen is.

  • Vlotte genezing van aften

    van Margo B. op 07/01/2023

    Zoals ik verwacht had van Mercurochrome is dit een doeltreffend en efficiënt product. Het is even doeltreffend als de vloeibare pleisters, maar dan voor aften. Het stilt de pijn en legt een doorzichtige film over de aft, waardoor deze sneller geneest en minder pijn doet. Een must-have voor de huisapotheek!

  • Beschermt

    van Daniel M. op 30/11/2022

    Overal tevreden maar de aften genezen niet echt sneller bij mij. Het creëert wel een beschermende laag. Ik heb Urgo in het verleden gebruikt en ze zijn gelijkaardig

  • verzachtend mondprodukt

    van Eddy V. op 15/11/2022

    Had al ervaring met dit produkt.Dit verzacht en geneest uw aften in amper 2 dagen.

  • Mercurochrome Vloeibare Pleister Aften

    van Ludwig P. op 12/02/2022

    Goed. Wel prijzig, maar dat zijn andere soortgelijke producten ook. Voor dergelijk product moet je ook meteen een A-merk kopen als je wil dat het werkt. Goedkope alternatieven gaan niet het gewenste resultaat opleveren. Je kan er wel lang mee doen, omdat je het tamelijk precies kan aanbrengen met de spatel. De pijn gaat nagenoeg meteen weg na het aanbrengen en het dekt de aft goed af zodat de pijn ook wegblijft. Dat is wat ik er van verwacht en dat doet het product ook. Bestaat dergelijk product ook voor kloofjes in vingers ? Ontsmetten en afdekken zodat het ondertussen kan genezen. Iemand vertelde me dat dit inderdaad bestond. Nagevraagd bij apotheker, maar die was niet van op de hoogte van het bestaan van dergelijk product.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".