logo

Humer Pharyngite

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
20 St
€ 0,34 / 1 stuks
€ 6,71
-18%
Adviesprijs€ 8,19
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    3428729 / 3401360188792
  • Doseringsvorm
    Zuigtabletten
  • Fabrikant
    URGO

Productdetails & verplichte informatie

Behandeling en preventie van verkoudheidssymptomen.
Verdere productinformatie
HUMER PHARYNGITIS is een medisch hulmiddel dat Ectoin® bevat, een natuurlijke celbeschermende molecule met ontstekingsremmende en membraanstabiliserende eigenschappen. HUMER FARYNGITIS vormt een beschermend schild op slijmvliezen in de mond en de keel. HUMER FARYNGITIS vermindert de ontsteking van het slijmvlies in de mond en de keel en helpt zo keelpijn, pijn bij het slikken en heesheid te verzachten. 
Toepassing:
Voor kinderen ouder dan 6 jaar en volwassen:
1– 2 zuigtabletten langzaam laten smelten in de mond, elke drie uur of zo vaak als nodig. 
Gebruik HUMER FARYGITIS altijd volgens deze gebruiksaanwijzing. 
Raadpleeg uw zorgverlener of apotheker vóór gebruik, als u niet zeker bent. 
Actieve ingrediënten:

Maltitol, Arabische gom, Water, Sorbitol, Ectoin®, Citroenzuur, Wilde bessensmaak, Plantaardige olie en Bijwasagens, Extract van druivenschil, Acesulfaam K, Menthol.

20 Reviews van Humer Pharyngite

4,8van 5 sterren
  • 17
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Beste keelpastilles

    van Natacha V. op 23/02/2024

    Zeer efficiënt, zorgen voor onmiddellijke verlichting

  • Heel goed en werkt snel

    van Annelies D. op 29/09/2023

    Heel goed, lekker van smaak en werkt snel. In meerdere smaken verkrijgbaar. Heb dit altijd in huis.

  • verzacht de keel

    van Caroline V. op 22/11/2022

    Deze zuigtabletten verzachten de keel bij de eerste symptomen van keelpijn en slikproblemen. Mijn kinderen nemen deze graag omdat de fruitige wilde bessensmaak hen goed aanstaat. Ik vind het ook erg positief dat deze zuigtabletten van 100% natuurlijke oorsprong zijn, maar toch goed hun werk doen om de pijn te verminderen. De strips zijn ook handig te verdelen om mee naar school te nemen.

  • Werkt snel

    van Nathalie M. op 04/02/2022

    Lekker, om van te snoepen! Zuigtablet die droge keel en lichte kriebel of irrratie wegneemt

  • Zeer goed dit gebruik ik al een jaar en is aan te bevelen.

    van Koen H. op 26/01/2022

    Goed voor droge keel te bestrijden tijdens het gebruik van mondmaskers.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".