Pijnloos prikken
van Noel D. op 02/04/2024
Top prikpen. Pijnloos zoals het moet zijn, ben echt tevreden.. dank u farmaline
Maakt elke test vrijwel pijnloos.
1. Ongeveer 52% beter gecontroleerde trilling in vergelijking met het OneTouch® Delica® systeem.
2. In vergelijking met de OneTouch® Delica® prikpen.
3. Gebaseerd op een enquête van 2018 in de VS waarbij deelnemers de OneTouch® Delica® en OneTouch® Delica® Plus hebben uitgeprobeerd en ook feedback gaven over hoe deze konden worden vergeleken met hun huidige priksystemen.
Te gebruiken met OneTouch® Delica® Plus en OneTouch® Delica® lancetten.
Je prikpen voorbereiden:
Testen en het gebruikte lancet verwijderen:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Top prikpen. Pijnloos zoals het moet zijn, ben echt tevreden.. dank u farmaline
Prikpen is gemakkelijk in gebruik. De naaldjes die erbij horen zijn gemakkelijk in de pen te plaatsen. Prikpen wordt dagelijks zonder problemen meerdere keren gebruikt. Correcte prijs
Hoort gewoon bij het ONE TOUCHE toestel en na 2 jaar was mijn oude prikpen stuk - sowieso tevreden want net dezelfde pen gekozen als mijn vorige. Praktisch omdat je zelf de diepte van de prik kan instellen op de naald en je nooit een onnodige diepere prik voelt.
Een zeer goede prikpen
toffe prik toestelletje die keer op keer werkt, wat ik van mijn vorige niet kon zeggen, een geknoei soms 3x of meer opspannen alvorens ik kon prikken. nu ben ik heel tevreden
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".