Snsltest
van Marie-Rose V. op 11/10/2022
Nog niet gebruikt
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Nog niet gebruikt
Ideaal voor de gezinsleden die niet houden van het neusstokje. Het vergt een beetje oefening om te weten hoeveel speeksel je juist nodig hebt. In feite is het best om slechts een klein beetje met de keer in het buisje te doen, want eens je teveel hebt, wordt het nogal slierterig en niet zo aangenaam om het teveel te verwijderen. Bij ons hebben ze altijd een correct resultaat gegeven (testen bij opstaan, nog voor drinken of ontbijt). Ik denk dat het wel belangrijk is voor de test goed te kuchen zoals de gebruiksaanwijzing voorschrijft.
Minder betrouwbaar maar wel aangenamer, zeker voor kinderen...
Hoewel mijn huisgenoten door een officiële test bevestigd waren als positief op covid, bleek het resultaat van de spekseltest (2 keer) negatief.
Goed Covid-19 antigeen sneltest om in huis te hebben! Deze Covid-19 sneltest word afgenomen met speeksel en niet via de neus, wat veel aangenamer is. Gemakkelijk in gebruik. Ik ben tevreden en zou deze zeker aanraden.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".