logo

HYALUGEL GEL 20 ML

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
2x20 ml
€ 36,00 / 100 ml
€ 14,40
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00537022
  • Doseringsvorm
    Mondgel
  • Fabrikant
    COOPER CONSUMER HEALTH

Productdetails & verplichte informatie

Aangewezen bij de behandeling van mondzweren, kleine wondjes, bloedingen en ontstekingen
Verdere productinformatie

Dankzij de gepatenteerde filmvormende formule op basis van hyaluronzuur dat van nature aanwezig is in het mondslijmvlies, is Hyalugel Gel geïndiceerd voor de behandeling van mondzweren, kleine wondjes, bloedingen en inflammatoire aandoeningen. Hyalugel Gel wordt in het bijzonder aanbevolen voor letsels die met de vinger bereikbaar zijn en heeft een drievoudige werking:

  • Beschermende barrièrewerking
  • Vermindering van oedeem en pijn
  • Versnelde wondgenezing

Dit medische hulpmiddel is een gereguleerd gezondheidsproduct dat, onder deze regelgeving, het CE-merkteken draagt. Lees de instructies op het etiket van het hulpmiddel zorgvuldig door. Raadpleeg uw arts of apotheker voor meer informatie. Fabrikant : RICERFARMA - juni 2021

Gebruiksaanwijzing
Breng een dun laagje gel aan op ontstoken of getraumatiseerd weefsel. Masseer zachtjes met een schone vinger om het product gelijkmatig over het slijmvliesoppervlak te verdelen. Gebruik HYALUGEL GEL na een correcte mondhygiëne en na de hoofdmaaltijden, 3 tot 5 keer per dag gedurende 3 tot 4 weken. Ga hiermee door tot alle symptomen verdwenen zijn. Vermijd eten en drinken gedurende ten minste 30 minuten na het gebruik van Hyalugel Gel.

Ingrediënten
Hoofdbestanddeel: natriumhyaluronaat. Andere bestanddelen: water, xylitol, natriumcarboxymethylcellulose, alcohol, PEG40 gehydrogeneerde ricinusolie, polyvinylalcohol, carbomeer (polycarbofil), dichloorbenzylalcohol, aroma, natriumhydroxide, zuurblauw 9 (CI 42090). Kan citroenzuur bevatten.

Contra-indicatie
Gebruik Hyalugel Gel niet voor de leeftijd van 30 maanden. Niet gebruiken bij beschadiging. Niet gebruiken bij bewezen individuele overgevoeligheid voor de bestanddelen van de formule. Bewaren bij kamertemperatuur tussen 5°C en 40°C. Beschermen tegen directe warmtebronnen. Niet gebruiken na de vervaldatum. Verwijder alle resten alvorens de tube opnieuw te sluiten. Dit product is alleen voor persoonlijk gebruik. Buiten het bereik van kinderen houden. Als de symptomen aanhouden, raadpleeg dan een arts.

1 Review van HYALUGEL GEL 20 ML

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!