absolute topaankoop
van Diels K. op 03/04/2024
Handige zetpil die snel en direct werkt.
Perdolan® Kleuters zetpillen bevatten het werkzame bestanddeel paracetamol. Het helpt bij de symptomatische behandeling van koorts en pijn bij jonge kinderen. De hoeveelheid van 200 mg paracetamol per zetpil is aanbevolen voor peuters en kleuters vanaf 10 tot 20 kilo. De werking van de zetpillen is snel en effectief. Perdolan® Kleuters is goed verdraagbaar en werkt pijnstillend en koortswerend. Te gebruiken bij koorts en pijn zoals na vaccinatie en bij opkomende tandjes. Perdolan® Kleuters biedt ook verlichting en verzachting van koorts en pijn zoals bij kinderziektes. De zetpillen van Perdolan® Kleuters zijn zonder voorschrift verkrijgbaar. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Bij peuters van 10 tot 15 kilo in de leeftijd van 1 tot 3 jaar met een tussenpoos van minstens 4 uur, 1 zetpil van 200 mg per keer, drie- tot viermaal per dag met een tussenpoos van minstens vier uur. Voor kleuters van 16 tot 20 kilo in de leeftijd van 4 tot 5 jaar, 1 zetpil van 200 mg per keer, vijf- tot zesmaal per dag met een tussenpoos van minstens vier uur. Wanneer de pijn na drie dagen niet verminderd is of de symptomen verergeren, neem dan contact op met de arts. Perdolan® Kleuters zetpillen zijn een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Handige zetpil die snel en direct werkt.
Ik raad dat aan aan alle mama s met kleuterkes het helpt echt rap en is vlug gegeven .vlugge levering
we hebben voor ons kindje steeds deze perdolan in reserve liggen en is gebaseerd op paracetamol. Het is een veilige all-round pijnstiller en vooral goede koortsremmer. Volg goed de instructies en de informatie op de bijsluiter. Voordeel is tevens de niet al te grote verpakking en dat de suppo apart verpakt is zodat deze ook makkelijk mee kunnen in de reisapotheek.
Na de suppo's voor baby's overgegaan naar deze voor kleuters. Ze zijn makkelijk in te brengen en werken snel tegen koorts en pijn. Ook gemakkelijk om mee te nemen. Enige nadeel is dat je suppo's minder specifiek op gewicht kan geven.
Er bestaat geen betere dan perdolan vind ik. Na het inbrengen van deze zetpil gaat de koorts zeer snel dalen. En je kind slaapt zeer goed
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".