logo

Strepsils Honing - Citroen

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
36 St
€ 0,20 / 1 stuks
€ 7,27
-18%
Adviesprijs€ 8,84
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode
    2547917
  • Doseringsvorm
    Zuigtabletten
  • Fabrikant
    Reckitt Benckiser Healthcare

Productdetails & verplichte informatie

Strepsils wordt gebruikt voor het verlichten van de symptomen van acute keelpijn.
    Verdere productinformatie
    Strepsils wordt gebruikt voor het verlichten van de symptomen van acute keelpijn.
    Strepsils kan ook gebruikt worden als aanvullende lokale behandeling van keelontsteking, ontsteking van de amandelen en de mondslijmvliezen (tandvleesontsteking, aften).

    Wordt uw klacht na 3 à 4 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.
    Toepassing:
    Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
    De laagste efficiënte dosis moet worden gebruikt voor de kortst mogelijke periode die nodig is om de symptomen te verlichten.
    Omdat keelpijn ook een teken kan zijn van andere ernstige aandoeningen wordt aangeraden de zuigtabletten niet langer dan 3 à 4 dagen te gebruiken zonder medisch advies.
     
    De aanbevolen dosering is:
    Volwassenen.
    Eén zuigtablet om de 2 à 3 uur langzaam in de mond laten smelten.
    Maximaal 6 zuigtabletten per dag (24 uur).
     
    Kinderen
    Kinderen vanaf 15 jaar en ouder: zie volwassenen.
    Kinderen vanaf 8 tot 15 jaar: één zuigtablet 4 x per dag.
    Kinderen vanaf 5 tot 7 jaar: één zuigtablet 3 x per dag.
    Neveneffecten:
    Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te maken.

    Frequentie niet gekend.
    • Overgevoeligheid,
    • Buikpijn, nausea, oraal ongemak zoals branderig gevoel of tintelingen in de mond en zwelling van de mond of keel.
    • Huiduitslag.
    Actieve ingrediënten:

    De werkzame stoffen in dit middel zijn 1,2 mg dichlorobenzylalcohol en 0,6 mg amylmetacresol.

    Samenstelling:

    De andere stoffen in dit middel zijn terpenenvrije citroenolie, honing, pepermuntolie, wijnsteenzuur, sacharose en vloeibare glucose.

    Bewaar- en gebruiksadvies:
    • Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies.
    • Buiten het zicht en het bereik van kinderen bewaren.
    • Lees aandachtig de bijsluiter voor gebruik.
    • Vraag raad aan uw arts of apotheker.
    • Indien er bijwerkingen optreden neem direct contact met uw huisarts.
    Wanneer mag u Strepsils niet gebruiken?
    Bij kinderen jonger dan 5 jaar.
    U bent allergisch voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van de bijsluiter.
     
    Wanneer moet u extra voorzichtig zijn met Strepsils?
    • Elke keelpijn die langer dan 3 à 4 dagen aanhoudt en/of gepaard gaat met koorts, noodzaakt het advies van uw dokter.
    • Als u nog andere geneesmiddelen neemt. Gelieve ook de rubriek “Gebruikt u nog andere geneesmiddelen?” te lezen.
    • Dit geneesmiddel is niet geschikt voor jonge kinderen wegens het risico op verstikking.
    Raadpleeg uw arts indien één van de bovenstaande waarschuwingen voor u van toepassing is, of dat in het verleden is geweest.

    256 Reviews van Strepsils Honing - Citroen

    4,8van 5 sterren
    • 216
    • 37
    • 2
    • 1
    • 0

    Reviews filteren:

    Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

    • Elke dag een zachte keel

      van Lief C. op 21/03/2024

      Strepsils met honing en citroen is zacht en lekker en ik neem er elke ochtend één voor ik de deur uit ga. Ook goedkoper

    • verzachtend bij keelpijn

      van Krista T. op 21/03/2024

      Verzacht de keelpijn op een milde manier. Tablet is zacht van smaak, legt een filmpje op de keelpijn. Aangezien het een zuigtablet is, is de keel goed gehydrateerd zolang de tablet in de mond is wat de pijn vermindert. Meest efficiënt gedurende de dag

    • Zacht voor de keel

      van Els D. op 17/03/2024

      Heerlijke keeltabletten

    • Goed

      van Elena-Cleopatra B. op 17/03/2024

      zeer goed bij acute keelpijn

    • Pijnlijke keel

      van Liliana C. op 14/03/2024

      Strepsils helpen vrij snel bij pijn in de keel en zijn lekker en fris bij gebruik. De honing is trouwens een natuurlijk antibiotica

    Om de echtheid te controleren

    Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".