Uittesten
van Sarah C. op 04/04/2024
Momenteel ben ik dit product nog aan het uittesten op aanraden. Ik kan hier nog geen duidelijke mening over vormen, maar de enkele keren dat ik het gebruikte heeft het wel gewerkt.
Beschikbaar in volgende formaten
Aspirine 500mg
Bij gewone kwalen
Volwassenen: 1 - 2 tabletten max. 6 tabletten per dag
Kinderen 5 - 9 jaar: ½ - 1 tablet max. 1½ à 3 tabletten per dag
Kinderen 10 - 16 jaar: 1 tablet max. 4 tabletten per dag
Algemeen dient aangestipt dat er tussen twee opeenvolgende innames best een interval van minstens 4 uur in acht genomen wordt.
Bij ziekten van hart of hersenen en bloedvaten:
- Als primaire preventievan hartinfarct bij patiënten met risicofactoren:
- als secundaire preventievan hartinfarct, van een bloedsomlooponderbreking in de hersenen of een beroerte:
- bij Kawasaki-syndroom (zuigelingen en kleuters) wordt een eenmalige dosis van ½ tablet Aspirine 100 en een dosis per dag van 1 ½ tablet Aspirine 100 aanbevolen.
De tabletten volledig oplossen in een weinig water. Liefst innemen na de maaltijd. Daarna nog een half glas water of andere vloeistof drinken.
Voor kleine kinderen is het aangeraden de tabletten op te lossen in een theelepel of met het eten te mengen. Nadien, een vierde glas water uitdrinken.
Mogelijk : maagirritatie, zure oprispingen, braken.
Zelden : astma, Reye-syndroom (kinderen), maagbloeding, bloedingstijdverlenging, acute nierinsufficiëntie (bij bestaande slechte renale bloedsomloop)
De werkzame stof in deze middelen is acetylsalicylzuur 500mg.
De andere stoffen in deze middelen zijn maïszetmeel – cellulosepoeder.
Opletten bij kinderen jonger dan 12 jaar en herstellend van een virale infectie, gepaard gaande met koorts: risico op syndroom van Reye !
Zwangerschap : te mijden !
Lactatie : gaat over in de moedermelk, dus te mijden !
Autorijden : OK
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Momenteel ben ik dit product nog aan het uittesten op aanraden. Ik kan hier nog geen duidelijke mening over vormen, maar de enkele keren dat ik het gebruikte heeft het wel gewerkt.
Geeft de gevraagde werking (koorts remmen en verminderen van hoofdpijn) exact zoals dat te verwachten valt. Het product is handig in het gebruik: je lost de tablet volledig op in een glas water en op die manier kan je bij ziekte op een normalere manier door de dag komen.
Steeds op zak, werkt snel, zeer doeltreffend voor mijn hoofdpijnen. in mijn geval, voor mij persoonlijk, beter resultaat dan met paracetamol. Goed werkend zonder nevenwerkingen.
werkt merkbaar bloedverdunnend.. minder tintelingen in de vingers. verbetert jicht klachten
Heel goeie , snelle pijnstiller
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".