triAnal Vitis Caps
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
60 St
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
- Productcode
- 3154895
- Doseringsvorm
- Capsules
- Fabrikant
- Will-Pharma
Productdetails & verplichte informatie
triAnal vitis caps harde capsules is een traditioneel kruidengeneesmiddel voor gebruik bij volwassenen. triAnal vitis caps harde capsules wordt traditioneel ook gebruikt voor het symptomatisch verlichten van jeuk en branderigheid gerelateerd aan aambeien.
Daarnaast wordt triAnal vitis caps harde capsules traditioneel bij volwassenen gebruikt voor het verlichten
van symptomen van ongemak en een zwaar gevoel in de benen gerelateerd aan lichte stoornissen van de bloedsomloop in de aderen.
triAnal vitis caps harde capsules wordt traditioneel gebruikt voor de behandeling van symptomen van cutane
triAnal vitis caps harde capsules wordt traditioneel gebruikt voor de behandeling van symptomen van cutane
capillaire fragiliteit (broze haarvaten in de huid). Dit product is een traditioneel kruidengeneesmiddel voor gebruik bij bepaalde indicaties, uitsluitend gebaseerd op al lang bestaand gebruik.
Toepassing:
Neem dit geneesmiddel altijd in precies zoals beschreven in deze bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. Tenzij u andere instructies krijgt, moet u 3-5 maal daags één capsule innemen, ongekauwd en met water vóór de maaltijd.
Bij gebrek aan voldoende gegevens wordt het gebruik bij kinderen en jongeren tot 18 jaar niet aangeraden.
Duur van het gebruik
Als u triAnal vitis caps harde capsules gebruikt voor de behandeling van een zwaar gevoel in de benen
gerelateerd aan veneuze stoornissen:
De aanbevolen gebruiksduur van triAnal vitis caps harde capsules is 4 weken. Indien de symptomen tijdens het gebruik van het geneesmiddel langer dan 2 weken aanhouden, moet een arts of een apotheker geraadpleegd worden. Als u triAnal vitis caps harde capsules gebruikt voor de behandeling van jeuk en branderigheid gerelateerd
aan aambeien en voor de behandeling van cutane capillaire fragiliteit: Als triAnal vitis caps harde capsules gebruikt wordt voor de behandeling van symptomen van cutane capillaire fragiliteit en voor het verlichten van jeuk en branderigheid gerelateerd aan aambeien, moet een arts of een apotheker geraadpleegd worden indien de symptomen tijdens het gebruik van het geneesmiddel langer dan 1 week aanhouden.
Heeft u te veel van dit middel ingenomen?
Raadpleeg uw arts. Hij of zij kan beslissen of er actie moet worden ondernomen. Als u meer van Tri-Anal Vitis harde capsules heeft ingenomen dan u zou mogen, raadpleeg uw arts, apotheker of het Antigifcentrum (070/245.245) onmiddellijk.
Bent u vergeten dit middel in te nemen?
Als u een dosis vergeet in te nemen, neem die dosis dan alsnog in zodra u het zich herinnert. Neem daarna de
volgende dosis in op het juiste tijdstip.
Als u stopt met het innemen van dit middel
De behandeling met triAnal vitis caps harde capsules kan op ieder moment gestopt worden. Heeft u nog andere vragen over het gebruik van dit geneesmiddel? Neem dan contact op met uw arts of apotheker.
Neveneffecten:
Zoals elk geneesmiddel kan ook dit geneesmiddel bijwerkingen hebben, al krijgt niet iedereen daarmee te
maken. Binnen elke frequentiegroep worden de bijwerkingen gerangschikt naar afnemende ernst.
Zeer vaak Meer dan 1 op de 10 patiënten
Vaak 1 tot 10 op de 100 patiënten 4
Soms 1 tot 10 op de 1.000 patiënten
Zelden 1 tot 10 op de 10.000 patiënten
Zeer zelden Minder dan 1 op de 10.000 patiënten
Niet bekend kan met de beschikbare gegevens niet worden bepaald
Er zijn meldingen gedaan van overgevoeligheidsreacties van de huid (jeuk en roodheid van de huid, netelroos). De frequentie is onbekend. Misselijkheid, maagdarmklachten en hoofdpijn kunnen optreden. De frequentie is onbekend.
Het melden van bijwerkingen
Krijgt u last van bijwerkingen, neem dan contact op met uw arts of apotheker. Dit geldt ook voor mogelijke
bijwerkingen die niet in deze bijsluiter staan. U kunt bijwerkingen ook rechtstreeks melden via het nationale
meldsysteem Federaal agentschap voor geneesmiddelen en gezondheidsproducten
Afdeling Vigilantie
EUROSTATION II
Victor Hortaplein, 40/ 40
B-1060 Brussel
Website: www.fagg.be
e-mail: patientinfo@fagg-afmps.be
Door bijwerkingen te melden, kunt u ons helpen meer informatie te verkrijgen over de veiligheid van dit geneesmiddel.
triAnal Vitis Caps
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!