MedIntim *Oral Safe Erdbeer*
- EAN
- 4013273900188
- Doseringsvorm
- Doekjes
- Fabrikant
- HOT Productions & Vertriebs GmbH
Productdetails & verplichte informatie
Het MedIntim Oral Safe Strawberry latex beschermdoekje biedt u een veilige bescherming tijdens oraal-genitaal contact. Dit flinterdunne beschermdoekje is gemaakt van natuurlijk rubberlatex en heeft een fris aardbeienaroma. Het is ideaal om het vaginale of anale gebied te bedekken tijdens orale seks en zorgt zo voor extra hygiëne.
Met een formaat van 15 x 25,5 cm biedt het doek voldoende dekking en flexibiliteit. Het is ongesmeerd, dus je kunt indien nodig latexveilige glijmiddelen gebruiken. Elke doek is hygiënisch individueel verpakt en heeft een minimale houdbaarheid en batchnummer die een hoge kwaliteit garanderen.
De MedIntim Oral Safe Aardbeienbeschermdoek is uitsluitend bedoeld voor eenmalig gebruik. Na gebruik dient u het op de juiste manier weg te gooien. De verpakking bevat 8 doekjes die u eenvoudig in gebruik en maximale hygiëne bieden.
MedIntim staat voor kwaliteit en veiligheid op het gebied van intieme hygiëne en seksuele geneeskunde. Met ruim 30 jaar ervaring biedt MedIntim innovatieve producten die uw intieme momenten veilig en zorgeloos maken.
Producteigenschappen:
- Kleur: roos
- Materiaal: latex (natuurlijk rubber)
- Smaak: aardbei
- Smering: droog
Latex lakens (dams) zijn niet bedoeld als anticonceptiemiddel en bieden geen bescherming tegen ongewenste zwangerschappen. Ze zijn gewoon een aanbevolen middel voor persoonlijke hygiëne tijdens orale seks. Latex lakens (dams) gemaakt van natuurlijk rubberlatex mogen niet worden gebruikt door mensen die allergisch zijn voor latex of wiens huid gevoelig is voor contact met latex. Latex lakens (dams) moeten koel, droog en beschermd tegen hitte en direct zonlicht worden bewaard. U mag de latex lakens (dam) niet meer gebruiken na de datum die op de buitenverpakking of de afsluitfolie staat. Gebruikte latex lakens (dams) horen in de prullenbak, niet in het toilet of in het landschap. Als u glijmiddelen wilt gebruiken, zorg er dan voor dat u alleen producten gebruikt die geschikt zijn voor latex. Attentie: Beschermen tegen direct zonlicht Attentie: Bevat latex Attentie: Droog houden Attentie: Lees instructies Attentie: Niet gebruiken als de verpakking beschadigd is Attentie: Slechts één keer gebruiken
Gegevens fabrikant:
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
MedIntim *Oral Safe Erdbeer*
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!